Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi változhatott így egyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi változhatott így egyik pillanatról a másikra ? (kicsit hosszú)

Figyelt kérdés
4.-én jöttünk össze, nekem pont akkor 1 hónapja lett vége egy kapcsolatomnak (nem mondanám komolynak, össze-vissza 1 hónapig tartott), nem mondom, hogy nem kedveltem a srácot, de nem volt vele mentálisan minden rendben, érzelmileg bántlamazott, megfegyegetett többször is, ezért szakítottam vele. Nemsokkal a szakítás után, a fiú akit már december óta kedveltem szerelmet valott, az elején még nem voltam biztos benne, így nem adtam választ, de végül 4.-én igent mondtam. Minden jól ment, egészen vasárnapig, kevesebbet írt, nem nagyon érdeklődött..Tegnap este felhívott, és közölte velem, hogy annak ellenére, hogy hiányolnia kellett volna, megelehetősen jól érezte magát nélkülem vasárnap, aztán meg elkezdte mondani, hogy milyen rossz érzés más párokat látnia élőben (jelenleg távkapcsolatban vagyunk, de már találkozunk), aztán meg felhozta az exem, hogy hogyan tudtam olyan gyorsan túl tenni magam rajta stb. Elmagyaráztam neki, hogy szinte semmi jót nem kaptam abból a kapcsolatból, csak szorongást, de nem nagyon mondott semmit, csak hogy “csodálatos” vagyok, és hogy másokban is engem keresne, de nem tudja mi legyen, én meg erre annyit mondtam, hogyha nem vagy biztos, akkor inkább szakítsunk, és letettem. Nem értem, hogy mi történt, 3 nappal ezelőtt még nem tudta elhinni, hogy a barátnője voltam, boldogok voltunk együtt..Ma arra ébredtem, hogy kikövetett, így én is ugyanezt tettem, de még életemben nem voltam ennyire összezavarodva.

aug. 13. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudja, hogy mit akar. Vagy csak hirtelen fellángolás volt és elmúlt. Hány évesek vagytok? Fiatalabb korban szokott ez előfordulni
aug. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én 19, ő 20 lesz októberben.
aug. 13. 14:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Az is elképzelhető,
aug. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, véletlen elküldtem 😅

Az is elképzelhető, hogy kiderült számára, hogy nem bírja a párkapcsolatot

aug. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudja, mit akar.
aug. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!