Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elrontottam valamit a kapcsola...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam valamit a kapcsolatomban, hogyan tegyem jóvá?

Figyelt kérdés
9 Hónapja távkapcsolatban vagyok, egy olyan személlyel akivel tényleg érzem azt, hogy ő az igazi és életem végig eltudnám magam mellett képzelni. Azonban történt egy pár dolog amit nagyon megbántam és jóvá szeretném tenni, viszont fogalmam sincs hogy mivel, ugyanis a párom nem bocsát meg egy “sajnálom megbántam, nem csinálok, többé semmilyen ehhez hasonlót és hülyeséget” szövegre. Visszatérve a történtre… előtte nekem volt egy alakulom amiből majdnem kapcsolat lett aztán mégsem, és hát igazából sajnos én egy Tavaszi hónapban nagyon magam alatt voltam és azt éreztem, hogy semmit sem számítok a páromnak… nagyon belevoltam ebbe betegedve és azt hittem szét is megyünk. Aztán én ráírtam arra a srácra aki előtte volt nekem… Viszont megfogadtam a páromnak hogy nem beszélek mellette semmilyen fiúval, és hogy őszinte leszek. Kezdtek jól alakulni a dolgok, és egyszer csak átnézte a telefonomat és fényderült rá hogy én beszéltem vele (Semmi olyasmiről nem beszéltünk). Csak én nem tettem szóvá hogy beszéltem bárkivel is, és magától jött rá. Lehet hogy így olvasva nem nagy dolog, de nálunk tiniknél nagyon is az ha a párunk beszél az ellenkező nemével, főleg majdnem exel vagy akár exel… Nagyon megbántam amit tettem és nem gondolkodtam csak cselekedtem, és fogalmam sincs hogyan tegyem jóvá a fentebb említett alapján nem elég egy bocsánatkérés. Ezért szeretnék segítséget kérni, tanácsot. Nem akarom őt elveszíteni mert nagyon fontos, és tényleg igazán szeretem.

aug. 10. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Aki egy ilyen hülyeség miatt nem bocsájt meg, az egye meg, amit főzött. Mondj neki annyit, hogy nem tettél semmi rosszat, szóval vagy most úgy dönt, hogy veled marad (és abbahagyja ezt az óvodás gondolkodást), vagy örökre vége, nem lát többet.

Az ilyen típusú emberek rendszerint azért csinálják ezt, hogy többet eszedbe se jusson még csak rá se nézni más fiúra.

aug. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, hogy örülnél, hogy megszabadulsz egy kontrollmániás féltékeny bunkótól...előbb utóbb elcsattan az első pofon is, aztán már késő lesz.
aug. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igazából már szakítani akart, de nekem olyan erős érzelmeim vannak felé hogy nem hagytam. Illetve történt még pár dolog, de az az elejére visszanyúló.


+ Amivel szintén elrontottam (Tavaszi történet szintúgy), az pedig az, hogy születésnapját nem tölthettem vele mert mandulatályogja lett és édesanyja azt mondta műtét után hogy nem mehetek a születésnapjára mert nem lesz megtartva ezvégett, ezt javasolja az orvos. Én nagyon kivoltam akkoriban ez miatt is és sokat is vitatkoztunk barátommal… Azt éreztem nem jelentek neki semmit, és elmentem bulizni születésnapján mert jól akartam magam érezni, de egyátalán nem éreztem jól magam mert ő nem tudott róla és utána lelkiismeretfurdalásom volt… Ezt sem mondtam el neki mert féltem eldob majd, ezt is a telefonomból katyválta elő mikor én nem voltam mellette…. Aztán emiatt is szakítani akart…

aug. 10. 16:53
 4/7 anonim válasza:
91%
Nem őt szereted, hanem egy avatart, aki benned lakik.
aug. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Először is, miért nézelődik a te telefonodban az engedélyed nélkül? Te is nézheted az övében mi van? Nálunk a feleségemmel, ha akarnánk simán egymás telójába beléphetnénk, hiszen tudjuk egymás belépő kódját, a feloldáshoz használt mintát mégsem nyúlunk hozzá a másikéhoz. (Kivéve, ha megkérjük a másikat nézze meg ki írt éppen, mert valamiért nem tudok odamenni a telefonhoz)


Szerintem egy dolgot rontottál el, hogy együtt vagy egy féltékeny és kontrolmániás bunkóval. Ha így viselkedik egyáltalán nem bízik benned, ráadásul kitudja ő mit csinál amikor nincs veled.


A születésnapi dolgot meg kicsit túlreagáltad a leírtak alapján.

aug. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Atnézte a telefonod? Lapátra vele azonnal. (előttem is írták , h kontrollmanias)
aug. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!