Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek? Szerintetek megcsal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szerintetek megcsal?

Figyelt kérdés
Van egy barátom akivel már lassan 9 hónapja együtt vagyok. Mindig a barátaival van (félreértés ne legyen ami nekem nem probléma) de egy pick me lány is a "barátjuk" aki végigment a fél társaságon minden értelemben. Az utóbbi 3 hónapban a barátom elég sokszor találkoznak beszélgetnek rólam (hogy még együtt vagyunk-e, a lány a kinézetemet szidja, stb) amiből több veszekedésünk lett a barátommal mikor belenéztem a telójába. Ma is összevesztem a vele mert leakarnak menni a barátaival és azzal a lánnyal egy nyaralóba piálni és szórakozni. Én bízok benne csak abban a lányban nem. Tudom nem csalna meg de ha ittas és egy másik nő rágerjed kitudja mi lesz a vége.

júl. 22. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a kapcsolatnak annyi.

Kínlódhattok még hónapokig, de felesleges.

júl. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha bíznál benne, nem nézegetnéd a telefonját.

Mindazonáltal tényleg nincs értelme erőltetni.

júl. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Megbízhatatlan alkesz a barátod. Tuti, hogy csal téged. Szerintem dobd!
júl. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szimpi a barátod, de nem hinném, hogy megcsal, ezt pedig a csaj megjegyzései miatt gondolom. Valószínűleg nem kérdezne a kapcsolatotok állapotáról, illetve nem tenne rád megjegyzéseket, ha simán elérhetné, amit akar.
júl. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez lecsó, de azert ird le hol lesz az a buli! :D
júl. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"több veszekedésünk lett a barátommal mikor belenéztem a telójába....Én bízok benne csak abban a lányban nem."

Nem érzel ebben a szövegben egy kis ellentmondást?

Ha már a telefonját nézegeted rég nem bízol benne. Viszont ha nincs bizalom halálra van ítélve a kapcsolat.

Azt hogy megcsalt-e, mi nem tudhatjuk, de ha te már nem bízol benne akkor lényegtelen ez a kérdés, nincs értelme folytatnod a kapcsolatot.

júl. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha a barátod olyan jelzéseket adna feléd, amiről biztosan tudhatnád, hogy aggodalomra semmi okod, akkor nem éreznéd ezt. Te miért nem mehetsz abba a buliba? Senki nem hozza soha a párját? Kérdezd meg tőle neki fordított helyzetben ez hogy esne. Nyílván azért ócsárol neki a nő mert azt akarja, hogy olyannak lásson a pasi amilyennek ő lát. Azt mondjuk nem értem miért nem kéri ki magának, és véd meg téged. Nekem ebben az egészben ez a legnagyobb probléma. Mert ha fontos vagy valakinek, az nem hagyja, hogy bántsanak téged, ha ott vagy, ha nem, és kiàll érted.

Ha fontos neked a pasi ès szereted kérd meg, hogy mehess vele ezekbe a bulikba. Ha leterel, akkor szerintem bàrmennyire is fontos neked dobd.

Közöz képetek, meg a kapcsolatban status gondolom nincs kiposztolva nàla. Csak az idődet vesztegeted.

júl. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kössetek kompromisszumot
júl. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!