Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek hogy túl legyek az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy túl legyek az exemen?

Figyelt kérdés

Tavaly novemberben szakítottam vele de megbántam, az érzéseimet amiket elveszítettem nagyon durván visszajöttek és erősebbek lettek mint valaha, hónapokig küzdöttem érte hogy visszaszerezzem de nem sikerült.

Egyébként a mi kapcsolatunk elég toxikus volt és nagyon elnyomva éreztem magam, de mégis csak a szép dolgok maradtak meg.

Már sokkal jobban vagyok mint pár hónapja amikor küzdöttem érte (akkor tényleg depresszióba voltam) mostmár kezdek jobban lenni és tudok boldog lenni, mégis nagyon sokszor ő van a fejembe és vannak félelmeim azzal kapcsolatban hogy nem fogok nála jobbat találni, vagy majd a következő kapcsolatomban mindent ő hozzá fogok hasonlítgatni



júl. 21. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, talalsz meg olyat, aki ugyanolyan toxikus. Sot, valoszinuleg csak olyat talalsz, amig nem teszed rendbe magad fejben.
júl. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez szörnyű, haver! De ideje felnőni!
júl. 22. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
91%
Majd ha elér egy valódi probléma, nem érsz majd rá hülyeségeken agyalni.
júl. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!