Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek bízhatok benne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bízhatok benne?

Figyelt kérdés
A baratommal 3 hete vagyunk egyutt tehat meg elegge friss ez az egesz, de mar most olyanokat csinal ami nekem nagyon gyanus. Egyszer egy nagyobb tarsasaggal elmentunk bulizni es lanyokhoz ment cigit kerni stb. Tegnap meg a legjobb baratjaval ment fel az Ome Tv oldalra (aki ismeri az tudja). Igazabol nagyon rosszul esett hogy ugy mennek fel hogy ott vagyok a hatterben. Elmondasa szerint csak szorakozasbol mennek fel, de nekem ilyen eszem agaba se lenne. Legjobb baratja baratnojevel meg tulsagosan kozvetlen. Pontosan jol tudja hogy bizalmi problemaim vannak de neha azt erzem hogy leszarja, foleg a tegnapi Ome Tvs szarsag utan. Telefonjat atneztem de nem volt semmi olyan benne. Bizhatok benne szerintetek? Hajlamos lenne megcsalasra? Hogyan kuzdjem le a feltekenysegemet?

júl. 21. 12:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
De ő nem az előző barátod. Ne hasonlítgasd.
júl. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia kérdező.

Tudom hogy nehéz így beilleszkedni egy kapcsolatba és baráti társaságba ha bizalmi problémáid vannak,de hidd el hogy ezzel csak magadnak ártasz.Próbáld vele megbeszélni hogy fordítson több időt arra,hogy felépítsétek ezt a kapcsolatot,mert fontos a bizalom. Ez a telefonos dolog nem volt szép,az tény és való,de neked is igyekeznek kell abban hogy ne vetítsd ki a saját félelmeidet,mert akkor könnyen végeszakadhat ennek a kapcsolatnak.

Nemtudom számodra mit jelent az hogy túl közvetlen a "haverja barátnőjével",de ha bármi is történne, az kifog derülni így vagy úgy. Egyenlőre szerintem próbálj meg örülni a kapcsolatnak,még friss. És ne feledd hogy az agy néha elég nagy ellenség is tud lenni,de te irányítasz.

júl. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha 3 hét után már a telefonjában turkálsz, az kuka....
júl. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerinted nagyobb baj egy párkapcsolatban, hogy a párod más lányokhoz is hozzá szól mint az, hogy te a telefonját túrod akkor szerintem várnod kéne még 1-2 évet ezzel párkapcsolat dologgal.

De viccen kívül. Amíg nem vagy rendben saját magaddal (és amíg ilyen extrém módón féltekeny vagy, addig nyílván nem vagy rendben magaddal) addig nem fogsz tudni egészséges párkapcsolatot létesíteni senkivel. Tarts egy kis pihenőt, foglalkozz magaddal, ismerd meg és fogadd el önmagad. Csak ezután van értelme bárkivel is együtt lenni.

júl. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Mikor szakítottál az előző pároddal? Túl vagy rajta lelkileg? A bántás testi vagy lelki volt? Szerintem a legfontosabb egy kapcsolatban, hogy meglegyen a két fél között a bizalom. Lehet egy rossz kapcsolat után lassan jön, de elengedhetetlen ahhoz, hogy együtt maradjatok.
júl. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
tul vagyok az elozo paromon igen. 2 honapja szakitottunk
júl. 22. 20:07
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak olyannal töltsd az időd, aki mellett ha vagy, nem kell azon gondolkoznod jól érzed-e magad. Mert egyszerűen csak jól érzed vele magad, boldoggá tesz.

Olyan emberre kár pazarolni az időd, aki kétségeket ébreszt benned. Az, hogy nem érzed magad biztonságban egy kapcsolatban, nem csak a te hibád, egy nő a férfi figyelmességéből, viselkedéséből szűri le mennyire fontos a kapcsolatban. Erre 3 hét is elèg, hogy kiderüljön. Ez olyan, minthogy ne vegyél olyan cipőt, ami az elejèn sem volt kènyelmes, ha megvetted ne hordd, mert fel fogja törni a lábad, ha mégis hordod véresre fog törni és nagyon fog fájni...ne folytasd szerintem azt, ami eleve az elején nem volt számodra kényelmes.

A női megérzés az esetek többségében megbízható.

júl. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!