Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit reagálnátok? Bízhatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnátok? Bízhatok benne, vagy kezeljem óvatosan?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel voltunk ma, szeretjük megörökíteni a közös pillanatokat, most snapchaten csináltunk képet. Mikor el akarta küldeni, láttam, hogy valami sráccal piros szivecske státuszban vannak, azaz már vagy 2 hete a best friends listán vannak egymással. Mikor rákérdeztem, azt mondta, hogy nem beszélnek, szerinte csak "beakadt". Majd pár dolgot közölt róla, hogy ki a srác. Mégis akkor honnan tudná, ha nem beszélnek? Mondta, hogy megmutatja a chatet is, hogy bizonyítsa, nyilván üres volt. De kicsit megfordult bennem, hogy mi van, ha törölte? Magától nem lesz ott az a státusz. Nagyon felkavart ez a dolog, én úgy érzem minden rendben közöttünk, de mi van ha a hátam mögött beszélget vele?
2022. febr. 27. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát de a snap eleve olyan, hogy eltűnnek a beszélgetések nem?
2022. febr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A snap-nél eltűnnek a beszélgetesek miután megnyitod őket.

Ahogy 1-es írta.

2022. febr. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, amit előttem írtak, azaz a "megmutatom a chatet" hárítás nyilvánvaló kamu volt. Ettől függetlenül úgy gondolom, hogy egy snapchat jel még nem elég erős indok a bizonytalanságra, vagy esetleg egy szakításra.
2022. febr. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hááááát, nem biztos hogy megcsal, de fő az elővigyázatosság
2022. febr. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem bizonyíték, de legyen nyitva a szemed. Mondhatnám, kicsit gyanús.

A beragadt elég kamunak hangzik.

Pláne, hogy eltűnik a beszélgetés a snapnél automatikusan, tehát ez is kamu.

De Te, kérdező, ezt nem tudtad? Te is használod a snapchatet.

2022. febr. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kisördög1 ***** válasza:
100%
Valami biztosan van, legalábbis beszélgetnek az biztos. Mondjuk ha már fent van snap-en és ott beszélget más srácokkal az alapból furi nem? A kérdés, hgy ezt el tudod fogadni és féltékeny vagy vagy sem.
2022. febr. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NTBS ***** válasza:
100%
Szerintem kezeld óvatosan. Nyilván, ha mással beszélget az még nem megcsalás, de minimum furcsa.
2022. febr. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!