Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek bízhatok benne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bízhatok benne?

Figyelt kérdés
A baratommal 3 hete vagyunk egyutt tehat meg elegge friss ez az egesz, de mar most olyanokat csinal ami nekem nagyon gyanus. Egyszer egy nagyobb tarsasaggal elmentunk bulizni es lanyokhoz ment cigit kerni stb. Tegnap meg a legjobb baratjaval ment fel az Ome Tv oldalra (aki ismeri az tudja). Igazabol nagyon rosszul esett hogy ugy mennek fel hogy ott vagyok a hatterben. Elmondasa szerint csak szorakozasbol mennek fel, de nekem ilyen eszem agaba se lenne. Legjobb baratja baratnojevel meg tulsagosan kozvetlen. Pontosan jol tudja hogy bizalmi problemaim vannak de neha azt erzem hogy leszarja, foleg a tegnapi Ome Tvs szarsag utan. Telefonjat atneztem de nem volt semmi olyan benne. Bizhatok benne szerintetek? Hajlamos lenne megcsalasra? Hogyan kuzdjem le a feltekenysegemet?

júl. 21. 12:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Ha az én telómat néznéd át 3 hét után kivágnálak azonnal.
júl. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem bízol benne miért jöttetek egyáltalán össze?

Csak sajnálni tudom szegény srácot...

júl. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megbántani, de semmi nem utal arra, hogy ne bízhatnál meg benne. Az, hogy együtt vagytok nem jelenti azt, hogy birtoklod. Ugyanúgy beszélgethet más emberekkel, találkozhat velük. Nyugodj meg, teljesen okes, amit csinál.
júl. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Benne igen, ő benned nem. Turkálsz a telefonban és nem mehet oda másokhoz?

Jesszusom. Nem lesz ez hosszú életű.

júl. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Első párod?
júl. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ennyi alapján kár féltékenykedni.
júl. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
nem elso parom, masodik
júl. 21. 20:26
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden pasi görény. Felesleges pórázon tartani, így hamar el fog szökni.
júl. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Csaltak már meg téged kérdező? Vagy ártott neked valami módon olyan akibe szerelmes voltál? Azért vagy bizalmatlan? Ennyi miatt ne gyanúsítsd, csak járj nyitott szemmel és vedd észre ha tényleg van valami. Valamint ha zavar a párod viselkedése beszéld meg vele mi az ami nem tetszik.
júl. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
nem csaltak meg meg engem soha, de bantani nagyon sokat bantott az elso parom. Emiatt vannak bizalmi problemaim
júl. 22. 08:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!