Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az miért van hogy bármikor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van hogy bármikor megbeszeljük barátommal hogy találkozunk másnap reggel mindig lemondja? De amikor még suli volt minden nap együtt voltunk suli után, sétaltunk stb, talán azért? Pedig már egy 3 hete nem talalkoztunk kb

Figyelt kérdés
júl. 4. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Milyen indokokkal mondja le?

Ennyi informaciobol ugy tunik, sajnos nem akar veled talalkozni.

júl. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tegnap az volt az indok, hogy várta a szerelőt aki délutan 1-8ig bármikor mehetett, ma meg, hogy herpesz lett a száján es ezért nem megy sehova:(
júl. 4. 19:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat ezek nem sok jot jelentenek. Szerintem kerdezz ra a dologra, hogy ugy erzed, kerul teged, es mi ennek az oka. Ha tovabbra is ezt csinalja, en nem kinoznam magam.
júl. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretsz valakit es 3 hete nem lattad akkor meg torott labbal is elmennel hogy talalkozz vele, nehogy mar egy herpesz miatt ne menjen sehova :D

Sajnalom.

júl. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se jelent sok jót. El kéne beszélgetni erről a kapcsolatról.
júl. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mi lett végül kérdező?
szept. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szakitottunk. En mondtam ki hogy legyen vege, mivel en igy nem szerettem volna folytatni a kapcsolatot, annyit mondott az egeszre hogy elvoltunk foglalva mindketten de ha en igy akarom legyen igy.
okt. 1. 10:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!