Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szeretetek van valaki a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretetek van valaki a háttérbe, vagy csak megunt?

Figyelt kérdés

Hey, na a helyzet az hogy barátnőm mostanság hétközbe egyre kevesebbet akarja azt hogy vele legyek. Álltása szerint szeretné kipihenni magát stb. Hogy energikusabb és kipihentebb legyen az iskolában, (2 hét van még a suliból)...


Mondom rendben van nem teszem szóvá.

De azonban most 1 hete az van hogy nagyszünetbe el se tudom érni telefonon és most hirtelen netje sincs két napja.

Amikor megosztotta a barátnője a netjét elérhető volt azonban nem írt.

Ma meg úgy volt hogy lemegyek hozzá (egész délelött nem dumáltunk), majd benyögi hogy ne menjek le mert fáj nagyon a feje.


Lehet hogy megunt volna, vagy lehetséges hogy van valaki a háttérben?

Én beszélem be ezt magamnak?



jún. 3. 16:31
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
úgy értve hogy van valakije vagy hogy mi a baja?
jún. 4. 11:26
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Először hogy mi a baja,aztán ahogy alakul,nem a mi baratnőnk. Elvileg bármiről lehet beszélni egy jó párkapcsolatban legalábbis én megőrülnék ha nem lehetne
jún. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%
Hát nem feltétlenül lehet hogy van valaki más. Meg kell vele beszélni. És majd reakciójában fog megnyilvánulni minden. Lehet van valami gondja csak nem akarja neked elmondani. De ez azért nem olyan dolog amit nem lehetne megbeszélni. Ha meg megis megcsalna, ki kell dobni.
jún. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!