Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ragaszkodtok ahhoz (ha együtt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ragaszkodtok ahhoz (ha együtt vagytok a párotokkal), hogy egy időpontban étkezzetek?

Figyelt kérdés
Például egyikőtök akar vacsorázni, de a másik még nem éhes/nincs kedve/mást csinál, akkor ez bosszant titeket? Akár vitához is vezethez?

máj. 30. 19:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán. Ha valamelyikünk épp elfoglalt (mindketten sokat tanulunk mostanában) akkor mindketten úgy eszünk, ahogy épp nekünk jól esik.

Ha épp nincs semmi dolgunk, akkor együtt szoktunk enni, de nem azért, mert valamelyikünk ragaszkodna hozzá, hanem mert szeretjük egymást és együtt lenni.

máj. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Nekem már Anyámmal kapcsolatban is ez volt a halálom, hogy mindig ugyanakkor akart kajálni. Az ebédet még megértem, mert ő főzött, meg ki kellett pakolni az asztalra, de sosem értettem, hogy miért nem vacsorázhatok akkor amikor én éhes vagyok, vagy épp ráérek. Szóval nem, én abszolút nem korlátoznám be a páromat így. Akkor eszik amikor akar
máj. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem.
máj. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna. Hogy eroltethetnem mar ra,h mikor legyen ehes. Azt se szsbhatom meg mennyit egyen.
máj. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem igazán gond. Ehettek együtt, de inkább a közös időtöltés miatt, mintsem, hogy mindent egyszerre csináljatok.
máj. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Általában én vagyok hamarabb éhes, ha tudom, megvárom a páromat, ha nem akkor, eszek pár falatot és később étkezünk együtt. Ha még nincs itthon, akkor általában nem várok, eszek egyedül. Sajnos munka miatt nagyon ritkák a közös étkezések, úgyhogy nekem megéri megvárni.
máj. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%
Engem nem zavarna, sőt. Apa egyszer olvasott egy cikket, hogy a közös étkezés javítja a család összhangját, de ez sokszor annyira idegesít (pl. ha benne vagyok egy projektben), hogy a saját lakásomban biztos nem így lesznek a dolgok.
máj. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ragaszkodom hozzá, mindenki akkor eszik amikor megéhezik. Ennek ellenére sokszor eszünk együtt; de nem kényszerből hanem mert egyszerre érünk kb haza a munkából, reggel egyszerre indulunk ilyenek.
máj. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegy csak ehessek.
máj. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel ki mikor eszik. Én sem tűrném, ha nekem akarnák megmondani hogy még ne egyek, én sem erőszakolom rá senkire az akaratom. Barátnőm szeret este kilenckor nekifogni a vacsorának, én meg hét után már nem eszek. Az játszik néha hogy odaülünk egymás mellé amíg a másik kajál, de nincs ilyen hogy valaki ragaszkodik hozzá hogy a másik is akkor egyen.
máj. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!