Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kire lennétek mérgesek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kire lennétek mérgesek?

Figyelt kérdés
Buliban találkoztam egy gyönyörű lánnyal, nagyon megtetszett, táncoltunk, volt csók, tipi-tapi, imádnivaló volt. Majd pár napra rá hirtelen megtalált a pasija, hogy mit képzeltem, mit művelek a barátnőjével? Elmondtam neki, hogy nem tudtam hogy a lány foglalt, és hogy partner volt mindenben, de nem akart hinni nekem. Szerintetek normális a viselkedése?

máj. 27. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván idegbeteg módon kommunikál veled, nem igazán gondolkodik.
máj. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne foglalkozz egyikőjükkel sem. A lányt már csak azért is kerüld el nagy ívből, mert aki mindenkivel össze keveredik egy buliban úgy hogy kapcsolatban van nem nevezhető nőnek. Ha szakítanak is emiatt, akkor sem hinném, hogy neked erre van szükséged/ igényed.
máj. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Megmondtam volna a srácnak, hogy a nők nem akarat nélküli bábok. Ha ő nem akarta volna, akkor nem történt volna semmi, mert az már zaklatás lett volna, ami bűncselekmény.

Én mondjuk mindkettőre dühös lennék és nagyon primitívnek tartanám őket.

máj. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Akire itt egyedül haragudni lehet, az a lány, aki nem közölte, hogy barátja van. Persze a pasija nem írt túl szimpi dolgokat, de ő is csak a csaj hibája miatt mérges rád.
máj. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Túlreagálja és vakon bízik a barátnőjében.
máj. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem normalis, keress mast
jún. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!