Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hagyjam hagy tegye amit szeretne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam hagy tegye amit szeretne?

Figyelt kérdés
Nagyjából öt hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel. Sok közös témánk van és sok mindenben egyet értünk. Nagyon jó vele lenni (nem csak az ágyban, azt tegyük hozzá), de nagyon nyílt a kapcsolatunk. Nem egyszer láttam hogy flörtöl egy osztálytársával, beül valakinek az ölébe vagy puszikat osztogat (szó szerint) és amire a legmérgesebb vagyok az az hogy egy házibulin eltűnt egy fiúval és egy óra múlva jöttek vissza. Én tényleg nem szeretnék szakítani és nem egyszer mondtam neki és kértem hogy fejezze be mert én se fekszem le minden szembejövő lánnyal. Hagyjam és ne avatkoztak bele a dolgaiba? Vagy inkább engedjem el?

2023. jan. 4. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én már az ölbe ülős akciónál kidobtam volna...
2023. jan. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Te nem párkapcsolatban vagy, hanem csak egy srác vagy a sok közül, akikkel egy időben kavar.
2023. jan. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Inkább értékeld át, hogy ti miben vagytok.

Nem párkapcsolatban annyit elárulok.

Inkább barátság extrákkal, úgyhogy ne hagyd ki a szembe jövő csajokat, ha ők is olyanok, mint a barátnőd.


Amúgy, te már hagytad. Volt egy kis hiszti részedről, de ennyi.

2023. jan. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

ne becsuld mar le ennyire magadat! hogy birtad ezeket csak igy nezni? miert turod el? a szerelem arrol szol, hogy a paroddal olyan dolgokat csinaltok kettesben amit masokkal nem. es az, hogy masoknak az olebe ul, meg ilyen nyiltan flortolget, puszigat osztogat, az szerintem nem egy kapcsolat.

lehet hogy poligam. en azt tanacsolom hogy engedd el. mert ha te neked ez nem elfogadott, es nem elvezed, akkor olyat kellene keresned, aki monogam. a csaj nem ertekel teged, en reg otthagytam volna, de ez en vagyok.


igen, ne avatkozz bele a dolgaiba, hisz o is egy kulonallo ember, aki lathatolag nem igen tekint rad elete szerelmekent. ne avatkozz bele, de nem kell turnod ezt az egeszet, csak beszeljetek meg nyiltan, bar az emberekbol manapsag hianyzik a nyiltsag es az oszinteseg, sajnos nagyon fejletlen a tarsadalom.

2023. jan. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor ti tulajdonképpen nyitott párkapcsolatban vagytok? Mit beszêltetek meg, mit lehet mit nem? Biztos, hogy lefeküdt vele? Nem minden lánnyal fekszel le, de van akivel igen, vagy te egyáltalán nem?
2023. jan. 5. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szóval egy házibulin eltűnt egy sráccal egy órára...gondolhatod, hogy nem beszélgetni.

Az elmondottak alapján ez nem párkapcsolat, csak használ téged.

Vagy dugd tovább, vagy ha komolyabbat szeretnél, dobd ki...bár akkor már régen azt kellett volna tenned...

2023. jan. 5. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

WTF? Egy bulin ahol te is ott voltál eltűnt egy órára egy fiúval? 😂 És szerinted mit csináltak?

Édes Istenem mekkora balfac vagy...

2023. jan. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha megbeszélten nyílt kapcsolatban vagytok, akkor ne szólj bele, de szerintem itt messze nem erről van szó. Ha amúgy bírod őt, akkor maradjatok "együtt", de te is nyugodtan menj el egy-egy órára más lányokkal.
2023. jan. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%
Hogy merülhet fel bárkiben hogy ez normális kapcsolat??
2023. jan. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szakíts. Össze-vissza csal téged a lány.
2023. jan. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!