Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnőm összeomlott, mert...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm összeomlott, mert megszüntették a tiktokját, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Valamiért törölték a tiktokját (mondjuk ez érdekes, vajon miért szoktak törölni egy accountot), és most azt mondta, hogy oda az élete munkája... Mondom, ez egy fostos TikTok, úgyis csak perverz állatok verték rá, kit érdekel...
2022. dec. 27. 10:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
92%
És te mégis hány éves vagy? Mert ha a barátnőd 14, akkor gondolom te se sokkal több. Bár ahhoz képest a stílusod elég alpári
2022. dec. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
85%
Hagyd, hogy aludjon rá egyet, aztán próbáld elmagyarázni neki.
2022. dec. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Gonda Olivér válasza:
23%
Csináljon egy új tiktokot, add meg a nevét, és ha gondolod bebotolhatom. Nincs mit ;)
2022. dec. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
47%

Nekem is van egy ismerősöm, lett 140k kovetoje hogy zenekre tatog. Most csinalt vele interjut a helyi netes ujsag, mar celebecske.

Semmi erteket nem teremtett es ezt toljak. Szanalmas


Pasi vagyok. Nincs is tiktokom, nem irigykedek. Csak hanyok ettol a tiktok, influenszer marhasagtol.

2022. dec. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon sokáig netem sem volt, de a nap mégsem menekült el a galaxisból.
2022. dec. 30. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 NTBS ***** válasza:
75%
Vigasztald meg.
2023. jan. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti, jót tett neki. Több időt tölt velem.
2023. jan. 11. 11:03
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Szervezz neki valami érdekes programot, menjetek el kirándulni valahová, vagy koncertre, táncolni, stb. Tereld el a figyelmét.
2023. jan. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nagyon sok időt, és energiát fektetett bele. Lehet hülyeség, de ha valaki 4-5 eve csak egy játékkal játszik, és kap egy bannt, akkor is meg lehetne érteni, hiába nem jó játszani.

Ettől függetlenül tényleg vidd el sok helyre, emberek közé, és ha szeretné, kezdje előről. Esetleg segíthetsz neki, és megérted hogy miért ennyire fontos neki ez. Ha már a barátnője vagy.

2023. jan. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!