Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnőm összeomlott, mert...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm összeomlott, mert megszüntették a tiktokját, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Valamiért törölték a tiktokját (mondjuk ez érdekes, vajon miért szoktak törölni egy accountot), és most azt mondta, hogy oda az élete munkája... Mondom, ez egy fostos TikTok, úgyis csak perverz állatok verték rá, kit érdekel...
2022. dec. 27. 10:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem azért mert 16 éven aluli a barátnőd, és az eus törvényszek szerint nem lehet internetes jelenléte egy 16 éven alulinak, azért lettek pár éve kitiltva a gyakoriról is a fiatal lányok
2022. dec. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Az ilyenért nem kár, engedd el.
2022. dec. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%

"oda az élete munkája"

Bocs, de ezen felröhögtem. Remélhetőleg azért él még 50+ évig, és lesznek nagyobb teljesítményei, mint egy nyomorult tiktok fiók.

2022. dec. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
59%
Képeld fel! Hadd szokja!
2022. dec. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Hát én is ezt mondom.. Ki a fitymaféket érdekel egy vacak tiktok?
2022. dec. 27. 12:40
 6/19 anonim ***** válasza:
90%

Ha tényleg ebből élt volna meg, és sorra kapta volna a szponzoroktól a dolgokat/pénzt, akkor megértem, ha ideges emiatt.


De, mivel nem élt meg belőle (gyanítom) és max csak sok követője volt, ezért ez csak egy hiszti. Majd kinövi, vagy nem. :D

2022. dec. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%

A videói még megvannak a galériájában, nem?

Akkor csak a lájkok vesztek oda, azokért nem kár

Plusz ha betölti a 16-ot (vagy nem tudom mi a korhatár), akkor visszatöltheti a videókat, ha annyira kell neki

2022. dec. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Dehogy, nemrég töltötte a 14-et, szóval ebből semmi pénzt nem kapott, csak a sok féreg figyelmét.
2022. dec. 27. 14:06
 9/19 anonim ***** válasza:
93%

tiktokból egyébként sem lehet sok pénze, vmi nagyon keveset fizet a tiktok, nevetséges összeget, kb 1 millió néző után ezrest, a pénz abból van ha különbözö cégek reklámjai elhelyezi videoba de arra kevés esélye lett volna.


és igen azért törölték mert 14. EU-s törvény

2022. dec. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
92%
Ez legyen élete legnagyobb problémája, hogy megszüntették a tiktokját...
2022. dec. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!