Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Honnan tudhatom hogy tetszem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom hogy tetszem egy visszahúzódóbb fiúnak?

Figyelt kérdés

2022. nov. 22. 00:01
 1/7 anonim ***** válasza:
44%

Ummm... beszélgetni vele?

Elhívni valahova?

Már jó párszor volt ez a kérdés.

2022. nov. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
31 vagyok, de annak idején tökre szorongtam meg minden, és ha tetszett egy lány mindent elkövettem annak érdekében h ne tudja meg
2022. nov. 22. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Legyél asszertív, ne játszmázz, ez a megoldás... vagyis ez lenne a legkorrektebb megoldás
2022. nov. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Nyilván azért merült fel ez a kérdés, mert már gyanakodsz. Ha egy félénk fiúnál gyanakodsz az egy erős jel. De attól függetlenül ne menj oda hozzá szerintem, mert ha annyi férfiasság nincs benne, hogy odamenjen hozzád akkor nem hiszem hogy jó opció.
2022. nov. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
94%

Szóval akkor ezt most egy félénk fiútól kapod :) Ha magamból indulok ki, akkor sokszor nézem a lányt aki tetszik, ha sikerül megemberelnem magam akkor próbálok vele beszélgetést kezdeményezni (amit ő rendszerint gyorsan le is zár..) és a közelében még csendesebb vagyok mint amúgy.

És 5-ös, attól hogy nehezebben beszélünk lányokkal még lehet bennünk férfiasság, én pl biztosan mindent megtennék érte ha egyszer összejönnénk, de ezt már kezdem elengedni a fentebbi ok miatt. (Pedig ő szintén egy visszahúzódóbb személyiség)

2022. nov. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 robetko ***** válasza:
31%
6-os A csajok többnyire a nagyképű bunkó majmokhoz vonzódnak. Akik csak kihasználják őket. Persze azért akad egy pár kivétel. Ez így lesz míg világ a világ.
2022. nov. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!