Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem találok visszahúzódó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok visszahúzódó pasit?

Figyelt kérdés
Olyat aki félénk és jó ember..
2022. szept. 22. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Mert vidszahúzódnak és nem veszed észre őket :D

Amúgy én ilyen pont ilyen vagyok, és szerintem még rengetegen rajtam kívül.

2022. szept. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan azt tudom mondani, mint az #1-s

Én is visszahúzodó vagyok, aki ismer jó embernek tart, de a nők valahogy totál átnéznek rajtam, pedig szerintem az átlagnál nem vagyok rondább, amúgy meg elég igényes vagyok szerintem... De hát ugye ez kevés, hogy találjak egy normális nőt akinek nem én leszek a 30. partnere......

2022. szept. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Rengeteg ilyen ember van valóban, de nehéz az ilyeneket megtalálni, már csak azért is mert ez a típus gyakran elutasításban végzi a lányok felől.
2022. szept. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
3# nagyon jol mondja.
2022. szept. 23. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

Azért ez sem életbiztosítás.

Attól még, hogy félénk, nem biztos, hogy jó ember lesz.

Hány évest keresel egyáltalán?

2022. szept. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Elsősorban benne van a kérdésben a válasz; mivel visszahúzódóak.

Talán az interneten is próbálkozhatsz keresni, ott sokan könnyebben megnyílnak, és így tudsz egy alap ismertséget és bizalmat kiépíteni, még az első találkozó előtt, amikor már lesz egy tucat közös témátok :)

2022. szept. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%

Mert rossz helyen keresgélsz valszleg.

Nézz szét a könyvtárban vagy a számítógép klubban a kockák közt!

2022. szept. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Vagy írj rám... Az idődön kivül többet nem veszítesz.

Visszahúzodó vagyok, de legalább ezermester, mert az élet rákényszerített, de úgyis általában az ilyen homi kinézetű visszahúzodó csávokra van igény...

2022. szept. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!