Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan legyek jó barátnő?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek jó barátnő?

Figyelt kérdés
A barátommal nagyon sokat veszekszünk, leginkább szerintem azért mostanában mert túl féltem és túlságosan szeretem, de nem hiszem hogy ő ebbe belegondol hanem csak azt látja bele az olyan mondataimba mikor szimplán csak véleményt nyilvánítok az adott emberekről, hogy nem akarom hogy menjen akárhova is de nem ezt szeretném igazából.Aztán rögtön ideges lesz a semmin és egyből megbánja amiket mondott de ez számomra akkor is fáj. Hogyan kellene ezt kezeljem?

2022. júl. 22. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőtök próbáljon kicsit visszafogni magából. Te picit próbálj finomabban véleményt mondani, ő meg ne legyen egyből ideges. Ezt meg lehet beszélni.
2022. júl. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
12%

Ébresszed minden reggel orális szexxel.

Neked nem lesz B vitamin hiányod, ő meg nem lesz ingerlékeny.

2022. júl. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kommunikáció, ahol szépen és nyugodtan elmondod, amit érzel. Nekem rengeteg kapcsolatom ment tönkre a kommunikáció hiányától
2022. aug. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Talán ne nyilváníts annyiszor más emberekről véleményt, ha ideges lesz tőle akkor valószínűleg nem túl kedves dolgokat mondhatsz, neki meg ez szimplán nem tetszik. A másik meg hogy túlszeretés nincs, érzelemfüggőség van.
2022. aug. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!