Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan legyek változatos?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek változatos?

Figyelt kérdés

Változatos, belevaló szeretnék lenni hogy a barátnőm ne u jön meg, ne laposodjon el a kapcsolatunk.

Szóval hogyan legyek változatos?



2020. jún. 29. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg megmutatni minden oldaladat. Minden embernek több oldala van. Vidd el különböző helyekre (nem öt csillagos hotelre gondolok, elég egy kis túra, falmászás, paintball stb...). Kérdezd meg, hogy mi az, amit mindig is ki szeretett volna próbálni, és vidd el, próbáljátok ki közösen. Számos lehetőség van, érdemes megbeszélni, hogy kit mi érdekel, hogy mi az, amit szivesen kipróbálnátok. A lényeg, hogy add önmagad, akkor nem lesz probléma.
2020. jún. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hogy 4 hónapja vagyunk együtt.
2020. jún. 29. 16:15
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Teljes mértékben ehyet értek az előttem szólóval. Ne gondold túl, ne akarj más lenni, csak add önmagad, zt az oldalad, amit megismert és mivel együtt vagytok, valószínüleg azért mert kedvel és jól érzi magát veled.

De ha tanácsot szeretnél, én lány létemre azt tudom mondani, hogy legyél spontán. Ezt a legtöbb lány szereti, nem kell nagy dolgokra gondolni, hívd el sétálni, üljetek ki egy dombra vagy csak a járdára, beszélgetni egy jót, itt a nyár, olyan szép idő van este.

Annyi de annyi lehetőség van.

2020. jún. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!