Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Létezik olyan, hogy egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy lánynak, aki egy friss párkapcsolatban van megtetszen az egyik osztálytársa?

Figyelt kérdés

Van egy lány osztálytársam aki kicsit fura nekem.

Úgy tudom nemrég jött össze egy fiúval, viszont az iskola kezdete óta velem valahogy máshogy viselkedik mint a többiekkel.

Sokszor észreveszem, hogy néz engem, szemezünk, mosolyog rám stb. Nevet a hülyeségeimen.


Nem akarok többet belegondolni a dologba, mint ami, csak kicsit fura nekem ez a helyzet.



2021. dec. 2. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet.
2021. dec. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, más pasira rá se nézhet.

Attól, hogy van párom nem felejtettem el más pasikat is "értékelni". Tehát ha valaki kedves, jófej, aranyos azt nyilván észre fogom venni. De igenis van nálam egy "határ" ami elválasztja a flörtöt és az átlag kedves viselkedést. Lehet az amit te flörtnek gondolsz alap személyisége.

2021. dec. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%
Minden játszik?Miért nem kérdezed meg tőle konkrétan?
2021. dec. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Lehetséges, de nem valószínű. Egy kapcsolat elején leszáll a rózsaszín köd és csak a másik számít.
2021. dec. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Neked tetszik ő?
2021. dec. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
gyerek korban hetente másba szeretnek bele a lányok.. Tehát y!
2021. dec. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!