Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy "randizzak" vele? Egyszer...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy "randizzak" vele? Egyszerűen annyira szorongom az ilyentől.

Figyelt kérdés
Van egy csaj, tök bejön, cuki meg minden, már elég régóta beszélünk (mondjuk ritkán) de akkor is. Ma írta hogy lenne kedvem valahol iskolán kívül találkozni. Na és itt jön a probléma, én egy nagyon durván szorongós, izgulós ember vagyok. Egyszerűen azt se tudom mit csinálnánk? Beszélgetnénk? Hova mennénk? + életemben nem csókoloztam. Attól félek hogyha esetleg ezt megpróbálná, akkor én nagyon gáz lennék, mivel nem tudnám hogy kell. 16/f ő pedig 15/lány

2021. máj. 11. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Hidd el, ő is minimum annyira fog izgulni, mint te. Beszéljetek meg egy helyet, ami egyikőtöknek sincs messze. Beszélgessetek, hülyéskedjetek, akár meg is hívhatod valamire. Viszont ha félsz tőle, akkor el fogod rontani. Persze, mindenki izgul, de azért van egy egészséges szint. Ha elhívott, akkor kedvel téged. Ez legyen benned. Sok sikert!:)
2021. máj. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%
Nem kell izgulni, tök fölöslegesen görcsölsz rá. Elmentek valahova, beszélgettek, esetleg közbe beültök valahova meginni valamit, aztán ha sor kerülne csókra, attól se kell f0snod, jön az majd magától. Inkább próbáld kiélvezni az egészet, és ne arra koncentrálj, hogy húú, nekem itt most meg kéne felelnem, meg hogy jaj mit csináljak, hogy csináljam stb. Csak lazán!
2021. máj. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
37%
Menjetek olyan helyre, ahol van mirol beszelni, ami ad egy alap temat. Es akkor nem kell a kinos csondekkel sem feszengeni.
2021. máj. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!