Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha a barátommal vagyok egyszer...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátommal vagyok egyszerűen nem tudok enni, nincs étvágyam. Ez miért van?

Figyelt kérdés

2,5 hónapja vagyunk együtt, de ha vele vagyok egyszerűen soha nincs ètvágyam, ha 3 napot vagyunk együtt egy nap maximum egyszer eszem, alapból ez nincs így, itthon normálisan eszek ès van ètvágyam.

Nem arról van szó, hogy nem merek előtte enni, csak egyszerűen soha nem vagyok èhes amikor vele vagyok. Mondjuk olyan túlságosan sokat nem találkozunk, iskola időben heti egyszer max, ha ez számít valamit.

Ti tapasztaltatok hasonlót? Mikor múlt el? Ez mièrt van?


2017. nov. 5. 00:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Általában a lányok alapból kevesebbet esznek fiúk társaságában
2017. nov. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez érdekes. Nekem fordítva van, ha itthon vagyok sokszor elfelejtek enni, csak napi egyszer étkezek, és ha a barátommal vagyok akkor sokkal jobb az étvágyam, meg vele együtt eszünk.
2017. nov. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Talán gátlás. Én régen mindig féltem, hogy leeszem magam előtte, vagy azt hiszi, hogy zabagép vagyok, vagy bármi. :D
2017. nov. 5. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem ez az elején volt, mikor még nem is jártunk. Egész nap rá gondoltam, izgultam, remegett a gyomrom.. akkor rosszul voltam a kajától..:D
2017. nov. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Èrdekes.

Egyèbkènt èn nem fèlek, hogy leeszem magam előtte, ettem már le magamat úgy, hogy látta. 😂

2017. nov. 5. 12:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyan így vagyok.. te hogy "küzdötted" ezt le?:(
2019. jún. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!