Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egyszerűen halálra rémülök az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen halálra rémülök az olyan mondatoktól, mint pl. Ti örökké együtt lesztek? Már ilyen régóta jártok? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 18 éves lány vagyok és már több, mint 2 éve kapcsolatban. Ő az első barátom és jelenleg nagyon harmonikus a kapcsolatunk, de...

az nagyon zavar, ha olyanokat mondanak nekem, hogy:

- Ilyen fiatalon ilyen 'hosszú' kapcsolatban lenni?

- Te nem akarsz másokkal is kavargatni? Kimaradsz minden jóból.

- Ti már együtt maradtok?

+ a barátom szüleinek is vannak ilyen elejtett 'esküvőre utaló' mondatai..

Az ilyen kijelentésektől, mindig összeszűkül a gyomrom és elgondolkodok, hogy ez tényleg így van e. Mintha elkapna a 'kapuzárásipánik'

Pedig az a durva, hogy nem vagyok egy nagy bulizós meg semmi ilyesmi.. De na , komolyan frászt kapok.

Most boldog vagyok, de nem gondolok esküvőre.

+azért azzal is tisztában vagyok, hogy mégis csak az első barátom, nehéz ezt leírni, de úgymond 'sok hal van még a vízbe'...

Volt már valaki hasonló helyzetben? Kérlek segítsetek!



2017. márc. 4. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Hat en szerintem ezt nem azert kerdezik mert baj.
2017. márc. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megértem a problémádat. Én is 18 vagyok, 1,5 éve vagyok a barátommal, de nagyon nem szeretem, ha ilyeneket kérdezgetnek vagy mondanak. Szeretem őt, de bármi történhet, ráadásul fiatalok is vagyunk még. Ráér még az esküvő és hasonló dolgok bőven.

"Sok hal van még a vízben" Igen, néha én is gondolok erre, mert sokan mondják, hogy így kimaradok valamiből.. bár nekem ez a második kapcsolatom. De én erre egy dolgot tudok mondani: ha tényleg mindennél jobban szereted a barátodat, nem számít, hogy hány fiúval voltál vagy nem voltál. Nem fogod megbánni :)

2017. márc. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsónak :)

Megnyugtató, hogy nem vagyok egyedül!

2017. márc. 5. 07:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden joból 😂😂😂😂😂😂😂 , ha a barátodat szereted valójában és vele eltudod képzelni az életet akkor ne kavarj mással ! ,, és ha megtennéd 100% nem kapnád vissza , s azok akik ilyeneket mondanak azoknak mi bajuk van ???? Mit akarnak ??? El van romolva a világ nagyon 😞 , én attól félek hogy elvesztem a barátnőmet ,pedig minden jol megy ,priviben kérlek ird meg nekem hogy : szeretnél mással kavarni ? Jo ez neked hogy az elsővel legyél ? És azt hogy mi a titka hogy ennyi ideje együtt vagytok ? Mert én is életem végéig szeretnék lenni az életemmel :)
2017. aug. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!