Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek hogy ez a srác...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ez a srác végre békén hagyja a barátnőmet?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel másfél éve vagyunk együtt, és van egy fiú a baráti társaságunkban aki kb egy éve udvarol neki, úgy hogy tudja hogy mi együtt vagyunk. A barátnőm nem is ad neki jeleket, mondta is msr neki, hogy velem van együtt, és akkor a fiú azt mondta, hogy nem akar beiavarni nekünk, nem próbálkozik tovább. Igazából nem vagyok féltékeny, mert tudom hogy ez barátnőmön múlik és nem a fiún, de rosszul esik, hogy ennyire nem tart tiszteletben minket, hogy amint én nem vagyok ott egy valamilyen programon (és nyilván sajnos én sem tudok mindig minden haveri találkozón ott lenni), rögtön rámászik a barátnőmre, aki mindig mondja hogy őt ez nagyon kínosan érinti. Mindig mondja hogyha megpróbálja megölelni/átkarolni, arrébb ál stb, szóval a srác nem is kap "jeleket". Ha megg ott vagyok a társaságban ez a fiú mindig rivalizál velem, egyfolytában belém köt. Igazából elég talpraesettnek gondolom magam, hogy jól lekezeljem a helyzetet, nem is féltékenykedem, de mégis sokkal egyszerűbb lenne ha leálna a srác.

Barátnőm: 16/L

Én: 17/F

Másik fiú: 19/F


2020. dec. 27. 10:14
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
66%

Na történt azóta valami?

Szóltál annak az ökörnek, hogy hagyja békén a barátnődet?

2021. jan. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
61%

Amikor ott vagytok a barátnőddel, és belédáll a gyerek, na akkor tépd le a fejét, úlj fela nyakára és fossad teli a gyomrát!


Kb ezt kéne tenned.

2021. jan. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
78%

Ha nem lépsz semmit se, vagy "udvariaskodsz" akkor még a csajod sem fog tisztelni idővel, mert a 19 éves már most se tisztel!


Szóval ha már megvolt a figyelmeztetés az írottak szerint akkor ideje, lecsavarnod végre!

2021. jan. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!