Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek hogy ez a srác...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ez a srác végre békén hagyja a barátnőmet?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel másfél éve vagyunk együtt, és van egy fiú a baráti társaságunkban aki kb egy éve udvarol neki, úgy hogy tudja hogy mi együtt vagyunk. A barátnőm nem is ad neki jeleket, mondta is msr neki, hogy velem van együtt, és akkor a fiú azt mondta, hogy nem akar beiavarni nekünk, nem próbálkozik tovább. Igazából nem vagyok féltékeny, mert tudom hogy ez barátnőmön múlik és nem a fiún, de rosszul esik, hogy ennyire nem tart tiszteletben minket, hogy amint én nem vagyok ott egy valamilyen programon (és nyilván sajnos én sem tudok mindig minden haveri találkozón ott lenni), rögtön rámászik a barátnőmre, aki mindig mondja hogy őt ez nagyon kínosan érinti. Mindig mondja hogyha megpróbálja megölelni/átkarolni, arrébb ál stb, szóval a srác nem is kap "jeleket". Ha megg ott vagyok a társaságban ez a fiú mindig rivalizál velem, egyfolytában belém köt. Igazából elég talpraesettnek gondolom magam, hogy jól lekezeljem a helyzetet, nem is féltékenykedem, de mégis sokkal egyszerűbb lenne ha leálna a srác.

Barátnőm: 16/L

Én: 17/F

Másik fiú: 19/F


2020. dec. 27. 10:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Vagy határozottabban lépj fel, de az kihathat a társaság hangulatára. Vagy esetleg ha alapból kicsit kilóg a társaságból, akkor szervezzetek találkozókat nélküle.
2020. dec. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem szeretném emiatt szétcseszni a baráti társaságot, nem akarok önző lenni. Sokan kedveli a srácot, és amig nem mászott rá a barátnőmre nekem se volt bajom vele, jól elvoltunk együtt.
2020. dec. 27. 10:25
 3/23 anonim ***** válasza:
79%
Ezt a barátnődnek kéne megoldani.
2020. dec. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Ő mondta neki hogy nem kíváncsi rá, nem is nyit felé. Barátnőm alapvetően egy kedves, visszafogott lány úgyhogy kiosztani biztis nem fogja hogy kopjon le.
2020. dec. 27. 11:07
 5/23 anonim ***** válasza:
9%
Ezért nem társaságozunk. Én külön kezelem a barátaim, külön találkozok velük, egymásról nem is tudnak. Így nincs ilyen probléma. Ha az egyik kellemetlen, elég azt az egyet lekoptatni.
2020. dec. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
3%
Meg kell csapkodni ezt az abberált állatott! Majd megtanulja, hogy nem épül rá más csajára. Ha abból sem tanul, akkor jöhetnek a keményebb eszközök. Pl: basketball ütő, kerekesszék, benzin és gyufa kombó, kötél, kés, lőfegyver 😀
2020. dec. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
31%
szerintem szakíts a csajjal és kérj elnézést a sráctól hogy 2 évig várattad
2020. dec. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
25%
1 évig*
2020. dec. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
62%
Beszélj a sráccal hogy álljon le mert ezt már pofátlanságnak hívják és ha ezután sem hagyja abba akkor szerintem nyugodtan durvulhatsz egy kicsit, mármint hogy ha látod hogy fogdossa a barátnődet akkor adj neki egy jobbost vagy egy balost. Ha ezen a többiek kiakadnak vagy esetleg a barátnőd akkor mondd meg hogy te beszéltél vele, de úgy látszik hogy nem értette meg. Így biztos meg fogja. Ha még mindig nem, akkor szólj a rendörségnek mert elfog durvulni a helyzet. Ne adj isten, rátámad a lányra vagy mi tudom én.
2020. dec. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
69%
9-es vagyok, hidd el az is nagyon gáz hogy a lánynak van egy barátja és még is engedi hogy egy csávó rámásszon a barátnőjére.
2020. dec. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!