Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hagyjam ott a barátnőmet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zoli1224 kérdése:

Hagyjam ott a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szögezzük le, tudom, hogy ez az én döntésem, de nincsenek olyan barátaim, akik erre választ tudnának adni pontosan.

A barátnőmmel fél éve együtt vagyunk már és úgy érzem, hogy válaszút elé érkeztem, hogy együtt maradjunk-e.

Tudniillik a szülei és a közeli barátai is megmondták, hogy a gyereket is ki tudja beszélni az anyjából, tehát mindenre van valami “TÖKÉLETES” magyarázata, ami sajnos nálam nem működik, mivel úgy pörög az agyam, mint az állat és bele látok a részletekbe. Úgy kezdődött az egész, hogy minden fiú, akivel meg ismerkedik; egy órát beszélgetnek és már is a legjobb barátja a világon, de lányokkal is ugyanígy van. És az összes frissen szerzett fiú barátnak a profilképe alá szívezik és imádolja Facebookon, hogy mekkora haverok, ezt úgy magyarázta el nekem, hogy ő úgymond, ilyen netceleb és van aki megkéri, hogy lájkolja a képét és ő megteszi, mivel normális és nem akar bunkó lenni senkivel. Múltkor is hazavitte egy srác, pedig ő nem akart be szállni az autóba. De addig könyörgött a srác, amíg még is haza nem vitte. Mondom hatalmas királyság. Ezután el mentünk a cimboráimhoz, akik előtt leégetett, mivel én egy KIS! Túlsúllyal rendelkezem. Ezután, miután jöttem ki a fürdésből rá másztam és megcsókoltam és azt mondta nekem gúnyosan, hogy Shrek, ami egy internetes képből indult ki és eléggé undorítóan néz ki. Félreérthetetlen a sztori. Csak ketten voltunk romantika minden és a semmiből, miután megcsókoltam ezt mondta. Persze ez is ki lett magyarázva. Egy sztori volt, majd utána lett belőle 2, majd 3, miután rá mutattam, hogy hát én értem, hogy el akarja terelni a témát és majdnem én kérjek elnézést.

Utóbbi pedig, hogy TikTok-on, ha valaki tudja mi az(videómegosztó portál, ahová ki lehet pakolni minden fajta videót, amihez csak van kedved. Vannak trendek, amiket követve követőket szerezhetsz(táncok, kézmozdulatok stb.))

Még 2 héttel ezelőtt ki rakott egy videót ami tényleg, de tényleg szexire sikeredett és én szemet hunyva felette nem is említettem. Majd a mai napon ki rakott egy olyan videót, ahol termel, tehát rázza a seggét a kamera előtt és meg kérdeztem, hogy ő hogyan jön ehhez, majd azt mondta, hogy csak nekem akarta elküldeni, tehát véletlen nyilvánosban hagyta. Akkor rá kérdeztem a 2 héttel ezelőtti videóra is, mivel kiborultam és azt mondta, hogy azt is véletlen hagyta úgy. De közben, mivel kíváncsi voltam, hogy mit szólnék hozzá; meg kértem az egyik barátomat, hogy kérdezze már meg, hogy az ilyen videókhoz én mit szólok, azt írta rá, hogy semmit, még alszom. Tehát nem rakta be direkt privátba, hogy csak ő láthassa. Na meg az értesítések amit kapott. Erre mind az volt a válasza, hogy ki lépett, nem látta, meg szétszórt volt és úgy felejtette. Na ezután még saját magát húzta be a csőbe, mert mondta, hogy meg kérdezte az egyik fiú barátját, hogy ki rakhatja-e és ott el küldött egy olyan TikTok-os videót, amiben bikiniben volt és hasonló twerkes(seggrázós) mozdulatokat csinált. Amit én nem láttam. Erre már nem volt kifogása és azt mondta, hogy soha többet nem fog előfordulni, imád szeret, velem akar gyereket, ilyeneket. Na mi a sza’’rt csinálják??? :))))

19/F

18/L (my gf)


2020. júl. 13. 01:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem tisztel téged, nem néz semmibe sem
2020. aug. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!