Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan mondjam el a szuleimnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a szuleimnek a kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Eleg rossz kapcsolatban vagyok a szuleimmel, leginkabb edesanyammal. Sajnos nagyon keves dolgot tudunk megbeszelni es sose beszeltunk ezert a fius temakrol vagy barmi egyebrol ezert mar ilyen tabu temanak tekintem automatikusan. Mar 2 honapja egyutt vagyok es nagyon ertekeljuk es megbecsuljuk egymast es nagyon komolyan gondoljuk a dolgot, biztos vagyok benne hogy szuleim is imadni fogjak de az o szuleivel nem igazan fognak kijonni. Fogalmam sincs hogy mondjam el hogy mar egy ideje ez van mert felek hogy valamit elitelnenek vagy nem tudom. Inkabb csak felek hogy rosszul reagalnak le

2020. ápr. 30. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Velem is pont ugyanez van, engem isnérdekelne mit lehet csinálni 16f
2020. ápr. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne érdekeljen ennyire a szüleid véleménye szerintem. :D

Mivan akkor ha rosszul reagálnak? Kevesebb kaját kapsz?

Nem is kell konkrétan megmondani csak célozni rá, hogy van valakid és majd kérdeznek róla.

2020. ápr. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

igaza van a 2.-nak


hány éves vagy amúgy?

az meg, hogy a szülők nem jönnének ki egymással, az nem akkora probléma, nem kell feltétlenül találkozniuk vagy legalábbis nem gyakran

2020. ápr. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kevesebb mint fel ev mulva leszek 18
2020. ápr. 30. 16:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Saját életedet alakítsd úgy, hogy boldog légy túl rövid az élet, hogy elodázzuk. Ha amúgy is rossz a kapcsolatod a szüleiddel említsd meg érintőlegesen majd ők kérdeznek ha akarnak.
2020. máj. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!