Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el a szuleimnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a szuleimnek hogy baratom lett? 20 eves vagyok a baratom is eddig még nemvolt kapcsolatom es neki se volt még

Figyelt kérdés
Kb 5 napja leszunk mar egyutt vagy várjak még ? Ne mondjak semmit?
2020. jan. 27. 14:21
 1/5 anonim válasza:
88%

Miért is ne mondanád el? Én mindig ha lett kapcsolatom azonnal elújságoltam otthon.. bár ez gondolom attól is függ kinek milyen a viszonya a szüleivel..

Nem lehet valami jó ha ezen gondolkozol..

2020. jan. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
53%
Egyébként meg nem kötelességed beszámolni nekik de én pl nem is bírnám ki ha nem mondhatnám el mert én mindent megbeszélek velük
2020. jan. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

5 nap nem sok idő. Vannak akik egyből elmondják, vannak akik csak 1-2 hét múlva, vannak akik várnak egy hónapot. Akik várnak, általában azért várnak, mert csak a biztosat akarják elmondani, én is ilyen vagyok. Lehet hogy csak egy fellángolás ami egy hétig tart aztán szakítunk is, ezeket szerintem felesleges elmondani. Ha tudom hogy tartósabb kapcsolat lesz akkor nyilván be is kell mutatni a szüleimnek, szóval muszáj elmondani.

Nem kell hozzá nagy tudomány egyébként, elmondod hogy van egy fiú akivel megismerkedtél, szimpatikusnak találtad stb. Gondolom feltűnik a szüleidnek is hogy egyre több időt töltesz vele, aztán jön magától az egész.

2020. jan. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
5 napot még nem neveznék kapcsolatnak. Várj még.
2020. jan. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Anya, ismerkedem egy fiúval, aki tetszik. Lehet, hogy komoly is lesz belőle.
2020. jan. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!