Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk ez a kérdés hozzátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ez a kérdés hozzátok szólna! Ti mikor lennétek képesek sírni egy lány miatt?! Akkor ha igazán szeretitek és nem akarnátok mást rajta kívül?!

Figyelt kérdés
Van egy párkapcsolatom egy fiúval. Tegnap amikor együtt voltunk, megkérdezte mit szeretek benne, elmondtam neki, hogy egyszerűen jóformán mindent szeretek benne. És utánna azt mondta, nem tudja miért szerethetem, mert én sokkal jobb vagyok nála és ekkor elkezdett sírni, és mondta, hogy nem bírná kii ha elveszítene. Tudom, hogy szeret meg én is szeretem. Alapjáraton elég magabiztos minden téren.
2020. febr. 23. 14:46
 1/10 A kérdező kommentje:

Az lemaradt, hogy akkor ez azt jelenti, hogy tényleg nagyon nagyon szeret engem, szerintetek?!

19 L

2020. febr. 23. 14:47
 2/10 anonim ***** válasza:
17%
Igen
2020. febr. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

Nem tartja elég jónak magát.

Csinált valamit és most lelkiismeret furdalása van.

De csak tippelek.

2020. febr. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 TR75 ***** válasza:
86%

Jelentheti azt is, hogy nagyon szeret, de az is lehet, hogy csak érzelmileg zsarol. Meg akármi is lehet, valami miatt érzelmileg épp labilisabb, vagy akármi. Ezt mi nem tudhatjuk.

Az is lehet, amit a 3-as írt.

Nem lenne rossz tudni azt sem, hogy hány éves a fiú, mert kamaszkor fölött elég "fura" az, amit leírtál.

2020. febr. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%
Ott más gondok vannak.
2020. febr. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
# 21 éves. Mindenkinek köszönöm a válaszát. Mindenkinek megy a zöld kéz.
2020. febr. 23. 15:35
 7/10 anonim ***** válasza:
17%
Én csak akkor szoktam sírni, ha a párom is mellettem van, és olyan dologról beszélünk éppen, ami neki is fájdalmas, és ő is sír. Ja, és 24 vagyok.
2020. febr. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Ennél pszichopatább húzást nem is tudott volna bedobni 😆 Csak magához akár láncolni. Többször is láttam már ilyet.
2020. febr. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én visszautasítások alkalmával szoktam sírni.


Amit írsz, nekem kicsit fura. Ha egyszer együtt vagytok, akkor miért kell sírni azért mert elveszíthet, örüljön annak, hogy most együtt vagytok.

Az hogy jobb vagy nála, meg nem tudja hogy miért szereted, nagyon gázul hangzik. Ebből nekem az jön le, hogy arra kellesz neki, hogy önbizalma legyen, nélküled semmije nem lenne, milyen férfi az ilyen?

Szerintem ez a fajta sírás nem egy tiszteletre méltó sírás, ami azt sugallná, hogy meri vállalni az érzelmeit. Ez egy kétségbeesett kiabálás egy gyerektől, aki fél, hogy elveszik a cumiját.

Azért tudom ezt állítani, mert én is ilyen voltam az első kapcsolatomban és ma hányni tudnék az akkori önmagamtól. Egy érzelmi manipulatív kisgyerek voltam, durva önbizalomhiánnyal.

Szóval szerintem ez csak egy érzelmi manipuláció, nem valódi érzelmi megnyilvánulás. Nyugodtan pontozzatok le! :)

2020. febr. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ez vagy manipulacio lesz, vagy pedig esetleg buntudata van valami miatt, es ahogy mondtad neki hogy mindent szeretsz benne, lehet hogy lepergett elotte par dolog. de csak tipp
2022. aug. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!