Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ne essetek nekem légyszi....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne essetek nekem légyszi. Valami tanács?

Figyelt kérdés

Barátom:

21,én 18..:) a barátommal egy hete vagyunk együtt,nekem ő eddig a második barátom sose feküdtem le még senkivel,és jön hozzánk jövőhéten.

Tudom még sok idő van addig de valószínűleg le akar velem feküdni..tartok kicsit tőle mert nemtudom mit gondol rólam majd,meg nemtudom tetszek e neki majd úgy is hogy nincs rajtam ruha..csak ettől tartok igazából :( nem vagyok valami jó nő,kicsi a mellem és lehet neki nem is fogok tetszeni vagy lehet valamit elrontok..hallottam olyat is hogy van aki vérzett az elsőnél.

Neharagudjatok hogy ide irom ki de hátha meg tudtok nyugtatni valamivel..valami tipp az elsővel kapcsolatban?


2019. júl. 8. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Engedd el magad és élvezd a pillanatot.
2019. júl. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Egyhetes ismeretség után kufircolni akarsz és azon kattogsz, hogy fogsz ruha nélkül kinézni? Most mindenki hülye, vagy én vagyok helikopter.
2019. júl. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már 2 éve ismerjük egymást nem egy hete :) csak most jöttünk össze
2019. júl. 8. 19:00
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
1 hét után akkor sem az ágyban kéne kikötni ha születésetektől is ismernétek egymást.
2019. júl. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mindig ez a qrva matek!

És ha 20 év múlva is együtt lesznek?

Vagy várnak hónapokat azután 1 hét múlva külön mennek.

Régóta ismer. Gondolom la

2019. júl. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

* Gondolom látta hogy kicsik a melleid.

Önmagad add, ne stresszelj, nem tudsz hibázni. Ha igen az a partner hibája is.

Vérzés. Előfordulhat. Igen. Nem sziven szúrnak hogy belehalj. De sokan kibirtuk!

Add át magad a pillanatnak ne agyalj!

2019. júl. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hat de ruhában is látszik hogy milyen valójában az alakod.

Szóval nem hiszem hogy majd ne tetszene neki.

Egyébként én is féltem ettől.

Egy csomó ideig nem voltam hajlandó levenni a melltartót mert lóg a mellem meg nem is feszes. De nem lett belőle baj mindig szokta mondani hogy neki így tetszik.

2019. júl. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor is várjatok ,nehogy aztán csak fellángolás legyen . Még valószínű csak aludni akar .Illetve inkább még csak pettingeljetek :) . Vagy kérd meg hogy masszirozzon meg téged 😉.

L

2019. júl. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!