Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van még ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még ilyen lány a földön valahol?

Figyelt kérdés

Létezik még olyan, aki nem attól "szép" hogy alulöltözött, sminkel és a neten pózol... Aki még tizen xy évesen nem "pasizgatott"

nem egy izomtömeg kigyúrt csávót akar magának, hanem valakit aki szereti megbecsüli és az életét adná érte. Olyan lány aki nem bulizik

nem issza le magát és Nem akar olyan lenni mint a többi lány, nem illeszkedik be hogy neki is 200 ismerőse és követője legyen facebookon.

Aranyos, elfogadó, szerető, hűséges, visszafogott, visszahúzódó stb. Mások szerint, és szerintem sincs már ilyen lány a mai világba,

én ilyet keresek, sose számított annyira hogy milyen a külső csak ne legyen olyan divatos, sose számított hogy mennyi pénze vagy követője van

csak egy fiatal korombeli lány legyen akire pár dolog a felsoroltakból igaz, de egy csoportba/sehol se találtam még ilyen lányt.

Sok értelmetlen tanácsot kaptam, lépjek be csoportokba még, menjek el valami fzetős "lányhoz" (ami inkább vicc kategória) vagy csak

szerezzek egy lányt aki tapasztaltabb (ilyet nem akarok) és ne érdekeljen hogy szeret-e csak legyek vele, de ilyen tanácsokkal én

semmire nem megyek, mert nem erre vágyok az első (és lehetőleg majd utolsó) barátnőmtől. Hasonló kérdések alatt csak az értelmetlen veszekedés megy,

de normálisab válasz vagy hasonlóan megfelelő emberek sehol, vagy nagyon ritka. Annyira elképzelhetetlen hogy valaki tizenévesen nem arra vágyik

hogy egy pózolgatós kis modellalkatú trendi (semmitérő-magamutogató) lánnyal "dicsekedjen", hanem egy visszafogott aranyos lánnyal akihez hozzá lehet bújni?

Aki nem a pasizgatással foglalkozik hanem hogy ne legyen olyan mint a többi és megvan mellettem boldogan. Az ilyen lányok valahol nagyon el vannak

tűnve, mert KB szégyen kategória ha nem vagy olyan guccsis kabátba cicanaciba és kivágott pólóba öltözve. Pedig többet érnek azok a lányok

akik soha nem illeszkednek be ebbe a tömegmocsokba :) Akiket meg a kérdések alatt szidnak azoknak fel a fejjel :D

Ez nem az a fajta kérdés ahova azért kell jönni hogy felszedj 2 csajt és leírd te milyen macsó és megfelelő lennél mindenkinek, hanem komoly

kultúrált válaszokat várok, nem úgy mint ahogy mostanába mindenhol csináljátok GYK-n. kicsit régebben itt se ilyenek voltak. Kicsit hosszú lett a kérdés, de köszi ha végigolvastad és normális választ fogsz írni, vagy privátba is leírhatod a véleményed! :)



2019. márc. 25. 16:28
1 2 3 4 5
 41/42 A kérdező kommentje:
Szerintem akkor is undorító ami a mai világba folyik, akármit mondasz nincs igazad, 2019 ide vagy oda akkor se normális hogy egy lány kirakja ami van. GUSZTUSTALAN és nm normális dolog..
2019. márc. 26. 17:22
 42/42 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a 40esnek
2019. márc. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!