Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van még ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még ilyen lány a földön valahol?

Figyelt kérdés

Létezik még olyan, aki nem attól "szép" hogy alulöltözött, sminkel és a neten pózol... Aki még tizen xy évesen nem "pasizgatott"

nem egy izomtömeg kigyúrt csávót akar magának, hanem valakit aki szereti megbecsüli és az életét adná érte. Olyan lány aki nem bulizik

nem issza le magát és Nem akar olyan lenni mint a többi lány, nem illeszkedik be hogy neki is 200 ismerőse és követője legyen facebookon.

Aranyos, elfogadó, szerető, hűséges, visszafogott, visszahúzódó stb. Mások szerint, és szerintem sincs már ilyen lány a mai világba,

én ilyet keresek, sose számított annyira hogy milyen a külső csak ne legyen olyan divatos, sose számított hogy mennyi pénze vagy követője van

csak egy fiatal korombeli lány legyen akire pár dolog a felsoroltakból igaz, de egy csoportba/sehol se találtam még ilyen lányt.

Sok értelmetlen tanácsot kaptam, lépjek be csoportokba még, menjek el valami fzetős "lányhoz" (ami inkább vicc kategória) vagy csak

szerezzek egy lányt aki tapasztaltabb (ilyet nem akarok) és ne érdekeljen hogy szeret-e csak legyek vele, de ilyen tanácsokkal én

semmire nem megyek, mert nem erre vágyok az első (és lehetőleg majd utolsó) barátnőmtől. Hasonló kérdések alatt csak az értelmetlen veszekedés megy,

de normálisab válasz vagy hasonlóan megfelelő emberek sehol, vagy nagyon ritka. Annyira elképzelhetetlen hogy valaki tizenévesen nem arra vágyik

hogy egy pózolgatós kis modellalkatú trendi (semmitérő-magamutogató) lánnyal "dicsekedjen", hanem egy visszafogott aranyos lánnyal akihez hozzá lehet bújni?

Aki nem a pasizgatással foglalkozik hanem hogy ne legyen olyan mint a többi és megvan mellettem boldogan. Az ilyen lányok valahol nagyon el vannak

tűnve, mert KB szégyen kategória ha nem vagy olyan guccsis kabátba cicanaciba és kivágott pólóba öltözve. Pedig többet érnek azok a lányok

akik soha nem illeszkednek be ebbe a tömegmocsokba :) Akiket meg a kérdések alatt szidnak azoknak fel a fejjel :D

Ez nem az a fajta kérdés ahova azért kell jönni hogy felszedj 2 csajt és leírd te milyen macsó és megfelelő lennél mindenkinek, hanem komoly

kultúrált válaszokat várok, nem úgy mint ahogy mostanába mindenhol csináljátok GYK-n. kicsit régebben itt se ilyenek voltak. Kicsit hosszú lett a kérdés, de köszi ha végigolvastad és normális választ fogsz írni, vagy privátba is leírhatod a véleményed! :)



2019. márc. 25. 16:28
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
75%

Vannak még ilyen lányok, személy szerint engem is folyton bántottak amiatt, mert nem érdekelt az, ami a többieket. Utáltak, megvetettek, Úgyhogy egyedül voltam. A családom volt az egyetlen támaszom. Most, gimiben találtam két lányt, akikkel jól érzem magam, imádom őket, bár nem vagyunk hasonló embertípusok :)

Én nem ítélek el senkit, viszonylag elfogadó vagyok az emberekkel, de sosem mennék bele rövidtávú kapcsolatba, vagy egyéjszakásba.

Szóval ja, találni még ilyet csak nehéz. Én már nem nagyon kutatok srácok iránt, mert eddig egy normálissal nem sodort össze az élet, és már elegem van 😂

De ha kitartó vagy, és hiszel benne, akkor fogsz találni, ne félj

2019. márc. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim válasza:
100%
Szerintem sem igazán vannak olyanok akikre mindez igaz, de hidd el attól hogy valakinek 200+ követője/ismerőse van, és esetleg posztolgat is magáról visszafogottabban, lehet még normális. Csak a mai társadalomban az az elfogadott ha valaki legalább néha eljár bulizni, pasizni, de ez nem jelenti azt hogy vagy 8 pasi végigment rajta 15 éves koráig, csak szimplán jól érzi magát a többiekkel. Ettől függetlenül szerethet, lehet hozzád hűséges, ott állhat melletted mindig. De ha mindenképpen olyan lányt szeretnél, mint amilyent leírtál, szerintem várnod kell még az igazira.
2019. márc. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
köszi, ez jó :) Én még soha nem is beszéltem lányokkal, csak mikor 5.be iskolás voltam akkor max, de nem többet egy mondatnál. Utána magántanuló lettem, durván 6 éve beszélő viszonyom sincs egy emberel se, de ilyenekkel nem is akarok.. Igaz hogy közbe bele halok a magányba, de még sose meg se öleltem egy lányt se nem hogy több legyen, valószínűleg soha nem is lesz.. DE inkább pusztulok meg és halok bele a magányba (mert elég közel vagyok hozzá) mint hogy valami olyan lánnyal legyek együtt aki mutogatja magát és teszi magát minden srácnak stb.. ha elitélnek elitélnek, ez már minden napos hogy az ilyen emberek a maradék picike életkedvemet is elveszik, megszoktam. Aranyos vagy köszi hogy normálisan válaszoltál XD Nem vagyok én se jó srác, nem érek én a világon semmit nincsenek céljaim nincs önbizalmam nem vagyok olyan nagyképű gazdag srác és soha nem is akarok az lenni. De szeretni mindennél jobban tudnék.
2019. márc. 25. 16:51
 4/42 A kérdező kommentje:
2-es ez igaz, attól még lehet normális egy lány, csak hogy nekem ez nem férne bele.. Én nem szeretnék az xy.dik srác lenni akivel beszélget, az első és egyetlen szeretnék lenni valakinek, akinél nem az az elfogadott hogy pasizgat meg bulizik, ilyen lány nekem nem kéne, nem is lennék jó neki ő sem lenne jó nekem szerintem.. Mások szerint legalább kimozdítana egy ilyen lány a lakásból, de ezt egy normális lány is megtehetné aki nem inni meg bulizni vinne el hanem mondjuk kézen fogva egy moziba vagy nem tudom ':D
2019. márc. 25. 16:52
 5/42 anonim ***** válasza:
9%

Én ilyen vagyok szerintem. :)

20L

2019. márc. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:

Akkor ez már egy a millióból! :D

Én 18f ez kimaradt egyébként, bár gondolom nem valami érdekfeszítő infó XD

2019. márc. 25. 17:15
 7/42 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, sajnos nincs ilyen lány aki minden kritériumodnak megfelel:( néha le kell adni, hogy megkapj valamit:/
2019. márc. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
Keress a templomban.
2019. márc. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
7-es igen, azzal tisztába vagyok hogy nincs olyan aki ezeknek MIND megfelel.. Nekem csak egy lány kell aki 100%ba hűséges, csak az enyém és lehetőleg nem egy újabb név vagyok neki hanem az első és az utolsó :) Elég nehéz lenne leadni, a bizalom nálam sose ment, és mivel 6 éve durván beszélő viszonyom sincs senkivel így a beszélgetés se valami megszokott nálam.. Le tudnék adni ezekből talán, de a hűség részéből semmiképp, és egy újabb név sem akarok lenni :) Csak nehéz a mai világba ilyet találni..
2019. márc. 25. 17:20
 10/42 A kérdező kommentje:
8-as lehet viccnek szántad, de nekem bejönne egy hívő lány, már ha tényleg hívő. Az egyetlen bajom hogy ők családot meg házasságot akarnak egyből valószínűleg, én meg messze vagyok a házasságtól ha egyáltalán akarnék ilyeneket, addig meg meg se öleljem majd vagy mi? :D De amúgy ez is jó ötlet, csak nem járok el sehova, egy templomba pedig valahogy nem tudnám jól érezni magam :/ A személyes ismerkedés nem megy
2019. márc. 25. 17:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!