Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van még ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még ilyen lány a földön valahol?

Figyelt kérdés

Létezik még olyan, aki nem attól "szép" hogy alulöltözött, sminkel és a neten pózol... Aki még tizen xy évesen nem "pasizgatott"

nem egy izomtömeg kigyúrt csávót akar magának, hanem valakit aki szereti megbecsüli és az életét adná érte. Olyan lány aki nem bulizik

nem issza le magát és Nem akar olyan lenni mint a többi lány, nem illeszkedik be hogy neki is 200 ismerőse és követője legyen facebookon.

Aranyos, elfogadó, szerető, hűséges, visszafogott, visszahúzódó stb. Mások szerint, és szerintem sincs már ilyen lány a mai világba,

én ilyet keresek, sose számított annyira hogy milyen a külső csak ne legyen olyan divatos, sose számított hogy mennyi pénze vagy követője van

csak egy fiatal korombeli lány legyen akire pár dolog a felsoroltakból igaz, de egy csoportba/sehol se találtam még ilyen lányt.

Sok értelmetlen tanácsot kaptam, lépjek be csoportokba még, menjek el valami fzetős "lányhoz" (ami inkább vicc kategória) vagy csak

szerezzek egy lányt aki tapasztaltabb (ilyet nem akarok) és ne érdekeljen hogy szeret-e csak legyek vele, de ilyen tanácsokkal én

semmire nem megyek, mert nem erre vágyok az első (és lehetőleg majd utolsó) barátnőmtől. Hasonló kérdések alatt csak az értelmetlen veszekedés megy,

de normálisab válasz vagy hasonlóan megfelelő emberek sehol, vagy nagyon ritka. Annyira elképzelhetetlen hogy valaki tizenévesen nem arra vágyik

hogy egy pózolgatós kis modellalkatú trendi (semmitérő-magamutogató) lánnyal "dicsekedjen", hanem egy visszafogott aranyos lánnyal akihez hozzá lehet bújni?

Aki nem a pasizgatással foglalkozik hanem hogy ne legyen olyan mint a többi és megvan mellettem boldogan. Az ilyen lányok valahol nagyon el vannak

tűnve, mert KB szégyen kategória ha nem vagy olyan guccsis kabátba cicanaciba és kivágott pólóba öltözve. Pedig többet érnek azok a lányok

akik soha nem illeszkednek be ebbe a tömegmocsokba :) Akiket meg a kérdések alatt szidnak azoknak fel a fejjel :D

Ez nem az a fajta kérdés ahova azért kell jönni hogy felszedj 2 csajt és leírd te milyen macsó és megfelelő lennél mindenkinek, hanem komoly

kultúrált válaszokat várok, nem úgy mint ahogy mostanába mindenhol csináljátok GYK-n. kicsit régebben itt se ilyenek voltak. Kicsit hosszú lett a kérdés, de köszi ha végigolvastad és normális választ fogsz írni, vagy privátba is leírhatod a véleményed! :)



2019. márc. 25. 16:28
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
6%

Mindonám hogy tessék én ilyen vagyok csakhogy nem vagyok visszahúzodó :/

16L

2019. márc. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy valamit elrontasz? Nem vádasokodom, de én több hasonló lányt is ismerek, nem mindenben felelnek meg, de csak egy-két dolog az, ami nem az amit leírtál. Márpedig én nem vagyok egy közösségi ember, mégis nemegy ilyen lányt láttam már
2019. márc. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:
11-es ha szeretnél beszélgetni szívesen beszélgetek így is, a visszahúzódót nem csak arra értettem hogy ne legyenek ismerősei se, csak hogy tudod, ne legyen az aki elmegy bulizni és nem hűséges, fiukkal barátkozik meg leissza magát, az persze jó ha érzem hogy ott lehetek vele és segíthetek, de azért nem szeretnék valaki aki ismeretlen fiukkal van, nekem bőven elég volt egyszer megtapasztalni milyen az amikor beszélgetek a neten egy lánnyal és a "fiu barátja" hirtelen lecsap rá.. Bár egy olyan lánynak én sem lennék jó, mert ha esetleg elfogadom hogy bulizik akkor nem mulatni mennék vele meg hülyeségeket csinálni, hanem vigyázni rá :/ A lányoknak pedig általába egy macsó tapasztalt srácra van szükségük, én viszont nem akarok tapasztalt lenni semmibe csak egy valakivel akarok tapasztalatot gyűjteni és soha nem lesz macsó gazdag figura, mert nem akarok az lenni :)
2019. márc. 25. 17:39
 14/42 A kérdező kommentje:
12-es nem rontok el semmit, mert személyesen nem járok SEHOVA, tehát az emberei kapcsolat része max egy pénztárossal van meg.. Neten próbálkozok beszélgetni, de nem igazán látok olyan lányt akinek ne lenne legalább egy félmeztelenül kivágott ruciba pózolgatós képe..
2019. márc. 25. 17:40
 15/42 anonim ***** válasza:
Na, nem vagyok alulöltözött, hívő, nem iszok alkoholt, nem bulizok, nem vagyok fent közösségi oldalakon, nem követem a divatot (de azért nem öltözök rosszul) meg a többi is nagyjából igaz rám, viszont volt már pasim, és sminkelek. De amúgy a többi full igaz rám, meg van egy barátnőm, ő is tök ilyen. És amúgy egy pár évvel vagyok fiatalabb tőled. Szóval vannak ilyen lányok :D
2019. márc. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:
15-ös ez is az egyik bajom, hogy aki fiatalabb sokkal tőlem, az a 20 éven aluli fiukat "pasinak" hívja és volt már barátjuk.. :/ Valahogy nem tudnék megbízni olyan lányba szerintem akinek volt már valakije és lefeküdt mással :/ Egyébként a kor lefelé annyira nem érdekelne, csak a sminkel meg ruhával ne másoknak akarjon megfelelni ...
2019. márc. 25. 17:47
 17/42 anonim ***** válasza:
8%

Én ilyen vagyok szerintem és a barátnőim is.

Az a baj hogy a mai fiúk nagy részének pont az olyan lányok tetszenek akiket leírtál hogy neked nem. A visszafogottabb lányokat meg szinte észre sem veszik.


(Ismerkedős privátot nem kérek)

2019. márc. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:
17-es így van, és ez a bajom.. ha valakinek elmondom milyen vagyok vagy megkapom hogy sose lesz senkim (csak a negatívat tudom felvenni...) vagy elmondják hogy több ilyen kéne mint én.. És minek? A lányoknak is az önbizalommal teli macsó izmos figura "igazi férfi" tipus kell.. Nem pedig az igazi szeretet :/ Én észrevennék egy ilyen lányt és ő is engem akkor biztos hogy soha nem engedném el. De ugye álmodik a nyomor..
2019. márc. 25. 18:11
 19/42 anonim ***** válasza:
70%
Szánalmas vagy xd jajj ne igyon ne bulizzon, mit csináljon fiatalkorában? Majd kinövi. Tombolja ki magát amíg lehet...
2019. márc. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:
Szánalmas vagyok, mert nem akarok egy olyan lánnyal élni egy életet aki leissza magát buliba fiúkkal hűtlen netes kis szuka mint a legtöbb? Hát köszi.. Igazából full igazatok van, sose lesz ilyen lány aki még meg is maradna mellettem, jobb lesz ha minél hamarabb feladom ezt az egész, így egyedül amúgy sem lehetne egy normális életet élnem..
2019. márc. 25. 18:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!