Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még olyan lányok akik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan lányok akik akarnak is kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Az veszem észre nagyon sok ember nincs tisztában mit is jelent a kapcsolat és mit is akarnak annyira óhatatlanul. Mert a nagy tömeg nyomása miatt és a társadalom elfogadását csak akkor éred el ha megtalálod a párod. Ez egy akkora hülyeség, nem értem miért kell ennyire görcsösen keresni (fejjel a falba menni előre) egy olyan dolgot amiről fogalmatok sincs.

Nekem csak két kapcsolatom volt de én már az elsőnél is teljesen komoly és éretten viselkedtem. Nem lehet az az indok amíg nincs benne tapasztalatod addig nem lehetsz jó egy kapcsolatban. Mert ezek elvi kérdések, nem is kell elsőre mennie de a szándék a lényeg és én már azt is értékelném. De mind két "kapcsolatomnak" vége lett mert az érdekeink és véleményünk az egésztől és a hozzáállásunk is eltért. Most nyilván 2 lányból nem lehet ilyen következtetést levonni de azért mégis megteszem mert azért elég kicsi lenne erre az esély 2x megtörténjen ugyan az.

De nem a fiatal 14 évesekre gondolok akik azért akarnak kapcsolatot mert már mindenkinek van és milyen menő és minden áron, bárkivel össze kell jönnie. Mert ezek az emberek nagyon nem tudják miről is szól egy kapcsolat és, hogy mire is "vágynak" annyira... Mert egy kapcsolat lemondásokkal, kevesebb szabadidővel (amit magadra fordítasz, hobbikra stb.)

Persze ennek vannak jó oldalai is nyilván, és én is ennek a táborát erősítem. Aki teljesen tisztában van mindennel és, hogy ez mivel járna és ezeknek ellenére is szeretnék és készen állok egy kapcsolatra és minden velejárójára.

Tehát ti mit gondoltok? Vannak olyan emberek akik kapcsolatra és minden velejárójával készen állnak? Ha vannak akkor ti nektek miért nem sikerül párt találni? Esetleg ti is a kevés komoly és érett partner miatt? Mit tesztek és hogyan próbáltok megoldást találni erre a dologra?

(Az én saját személyes történetemet és meglátásomat elmondhatom privátban akit érdekel, mert ezt nem szeretném így kiírni ide)

18/F



2019. jan. 12. 18:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem amúgy van egy elméletem, és régóta tanulmányozom a fiatalok párkeresését. Saját életemből, illetve a körülöttem levők életéből valamint a gyakorikérdésekből inspirálva foglaltam össze, hogy milyen a mai tinédzserek felfogása. De kíváncsi vagyok a tiedre.
2019. jan. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék a sztoridra.
2019. jan. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én szeretnék egy pasit ,de nem azért mert "mindenkinek van".

Viszont nem tudom,hogy kapcsolatot szeretnék-e ,mert nem tudom mitől lesz a kapcsolat kapcsolat .

Eddig nem volt senkim és most már vágyom rá ,ennyi az egész .

Persze egy megfelelő fiúval a kapcsolatban is benne lennék (amint megtudom mit takar a "kapcsolat")


16/L

2019. jan. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem olyan nehéz, hogy mit takar a kapcsolat: partnerséget, hűséget, bizalmat, támogatást, barátságot, intimitást, érzékiséget, feltétel nélküliséget.
2019. jan. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#3 vagyok.

Szóval ugyan ezt gondolom a jarasrol is #4 akkor konkrétan a kapcsolat egyenlő a járással !?

2019. jan. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ő, miért ne lenne ugyanaz? Valakivel járni diákszlengben valakivel kapcsolatban lenni.
2019. jan. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%

#3,#5 vagyok .

Hát azért mert mostanában ha kapcsolatot mondanak akkor az komolyabb dolgot takar .

A járás meg olyan "hát járogatunk" vagyis nekem ez tűnt fel .

2019. jan. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, tinédzser korban valóban ez a járogatás a jellemző, ahol az adott személy kísérletezik, a személyiségváltásai miatt gyakran előfordulhat, hogy meggondolja magát, hogy jaj még sem ez kell. De lényegében az is egy fajta kapcsolat, csak ugye a tini korosztályra jellemző. Ezért a neve ennek a topiknak is az, hogy tini párkapcsolatok.
2019. jan. 13. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
17 éves lány vagyok, és még sosem volt párkapcsolatom. De igen, szeretnék majd. Erőltetni nem szeretném. Engem szinte mindig csak olyanok találtak meg, akik kalandra vágytak. De számomra fontosabb a bizalom, hűség, őszinteség stb a szexnél.
2019. jan. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Írd meg a sztoridat nyugodtan.

Én szeretnék kapcsolatot nagyon, eddig 1 volt, másfél évig.

17/l

2019. jan. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!