Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért akarnak mindig velen...

Miért akarnak mindig velen kapcsolatot?

Figyelt kérdés

ha beszélgetek fiukkal mindig az van hogy ők együtt akarnak velem lenni...és én mindig mondom nekik hogy neharagudj de én csak baratként nézek rád. de tényleg mindig ígyvan ..egyszerűen alig van fiú barátom mert mikor közlöm velük hogy nem szeretnék tőled semmit akkor már elkezdenek flegmázni és holnapra már el is vagyok felejtve..miért?

15/L


2018. márc. 4. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Mert vékony vagy, nem vagy elhízva, és ezért mindenki téged akar. Hízz, vagy légy rondább, és minen fiú csak barátkozni akar majd, vagy azt sem.
2018. márc. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

A kerdesed az hogy miert akarnak veled kapcsolatot vagy miert vagy elfelejtve?

Szerintem te csak fel akarsz vagni ezzel, vagy azt hogy olyan valaszokat irjanak hogy “szep vagy”, “ jo no vagy”, hogy novelje az onbizalmadat.

Te nem valaszt akarsz mert tudod ra. De azert megis megvalaszolom.

Ha tenyleg igaz amit irsz akkor szerinted miert akarnak veled kapcsolatot? Naaaa???

Talan tetszel nekik, talan.

Es azert vagy elfelejtve mert amikor ejtenek valakit akkor mindig nagyon kinos lesz a szitu, hogy az egyik fel tobbet erez mint a masik, vagy lehet haragszik rad, kinos neki stb. De ugyis tudom, hogy nem konkret valaszt szerettel volna😂

2018. márc. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2dik valaszolo

ne magadbol induljal ki

nyilvan nem azert kerdeztem mert azt akarom h nojjon az ombizalmam

csak ez engem elegge zavar mig a baratnoimnek rengeteg fiu baratja van es nem csunyak ugyanolyanok mint en

mig nekem 1-2 van de azok is melegek

megbecsulom azt a 1-2ot mert igaz baratim

de olyan fiu baratom nincsen aki tenyleg csak baratkozni akarna velem..

szval nem kell egybol ellenszenveskedni mert en is tudok az lenni :Dddd

es megegyszer elmondom ne magadbol induljal ki !:)

2018. márc. 5. 00:18
 4/8 anonim ***** válasza:

mivel te nem ismersz engem, sem hogy nekem hanyszor vallottak be hogy tetszem a fiu barataimnak, es hogy hanyszor szakadt amr meg emjatt kapcsolatom egy nagyon jo ill. legjobb fiu barataimmal, ezert epp ellenkezoleg indulok ki, mert ismeros a helyzet hidd el, tudom milyen szar, amikor megsertodnek/kinosan erzik magukat a tarsasagomban mert visszautasitottam oket.

csak szerintem eleg egyertelmu ez a kerdes es ez altalaban megtortenik ha ellenkezo nemu baratsagokrol van szo, a legtobb lannyal elofordul ez, ezert felteteleztem hogy buta csak nem vagy hogy ne tudnad erre a valaszt, de hogyha tenyleg nem fenyezes erdekeben irtad ki akkor tevedtem :((((

2018. márc. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Inkább azt áruld el, hogy miért a kalóriaszámlálás kategóriába írtad a kérdésedet.

Amúgy neked se lenne sok kedved beszélgetni egy olyan sráccal akivel tök jól elvagy, közlöd, hogy te többet akarsz és ő benyögi, hogy "bocsi, de én csak barátként tekintek rád".

2018. márc. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nehéz is, képzeld fordított helyzetbe magad - és tudod is a választ!
2018. márc. 5. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

15 vagy... Valószínűleg nem barátkozni akarnak veled. Meg akarnak döngetni.

Kérdéses, hogy miért nem akarnak veled csak barátok lenni...

2018. márc. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

nemtudom miert a kaloria szamlaloba irta

magatol csinalta mert en nem is irtam temat eleve namind1

koszi az ertelmes valaszokat

2018. márc. 5. 14:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!