Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miert nem akarnak a fiuk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem akarnak a fiuk ennyi idosen kapcsolatot?

Figyelt kérdés
16 eves vagyok es par honapja volt egy srac akivel alakultak a dolgok de o nem akart kapcsolatot ezert lett vege. Most szinten van egy aki mondta hogy bir es szep es aranyos lany vagyok de nem tudna komolyabban gondolni mert nem akar most kapcsolatot es el határozni magat. 17 eves es nem ertem miert. A multba volt egy nagyon rossz kapcsolata ami par honapja lett vege. De miert jelentik ki igy az elejen mar hogy nem akarnak?
2018. máj. 13. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
8%
En akarnek kapcsolatot, kokulonbseg nem akadaly. 40 F
2018. máj. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vannak, akik csak szexet akarnak ennyi. Általában minél népszerűbb egy srác, annál inkább nem akar elköteleződni valaki mellett, mert válogathat, és hozzászokik a bőséghez.
2018. máj. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Régen, ha szexelni akartak akkor nem kaptak olyan könnyen nőt, ezért valamennyire meg kellett állapodni egynél, a fix punci reményében.

Ma már a nők felajánlkoznak, így minden kötöttség nélkül lehet üzekedni.

Ha jó a pasi még több az ingyen, sőt tálcán kínálkozó lyuk.

Na, ezekért.

2018. máj. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne feküdj le addig senkivel amíg nincs kapcsolat. Így elérheted hogy kapcsolat legyen:D Ellenkező esetben csak megdugnak és lelépnek.
2018. máj. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
Jaja,legközelebb mond hogy csak szexet akarsz semmi komolyat hidd el azt nem fogják visszautasítani.
2018. máj. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már hogyne akarnának. Nagyon ügyes vagy,hogy van két fiú, aki elutasított, máris levontad a következtetést, hogy egyik fiú sem akar kapcsolatot, aki annyi idős, mint te.
2018. máj. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt mintha már tegnap olvastam volna. hmmmm komoly deja vu
2018. máj. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!