Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak, menjek el vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak, menjek el vagy sem?

Figyelt kérdés
Baratommal 10 honapja vagyunk egyutt es most sor kerult arra, hogy elmenjek a barataimmal egy kerti-bulira, egy szuk barati tarsasaggal (fiuk lanyok egyarant). Es en a baratommal szerettem volna menni,viszont ezt csak ugy tudnam megoldani hogy a tarsasagbol nem mindenki orulne neki, vagyis balhe lenne. Nem szeretne hogy egyedul menjek. Eddig nem mentem nelkule (mert se lehetoseg, se kedv nem volt). Menjek el egyedul vagy inkabb maradjak?
2018. jún. 14. 10:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Lemaradt de 16/L
2018. jún. 14. 10:48
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Menj el . Nem lesz jó , hosszú távon ha egész nap egymáson lógtok , ezt tapasztalatból mondom . Ha nem akar elengedni , akkor állj ki a függetlenséged mellett , nem vagy kutya , hogy pórázon tartson . Tudod , hogy bizalom az alapja az egésznek :) 19/F
2018. jún. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval. Azt hozzátenném, hogy én nem vagyok egy tapadós, de a barátom még nálam is nagyobb teret, függetlenséget igényel, és nem közli éppen kedves módon. Szóval te legyél határozott, menj el, fontos hogy külön is töltsetek időt másokkal, de figyelmesen, kedvesen beszéld meg vele, hogy megértse, hogy attól még te szereted.
2018. jún. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!