Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ne menjek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ne menjek azzal a busszal többet?

Figyelt kérdés
Mindig néz a buszsofőr egyszerűen szugerál a szemével gondoltam biztosan azért mert sokszor megyek azzal a busszal amivel ő így felismer, úgyhogy mosolygok rá. Ha szállok fel szól egy két szót, de ha leülök a visszapillantó tükörben is engem néz. Semmi bajom vele, szimpatikus de félek nehogy kikezdjen velem. Mit tegyek?

2015. szept. 15. 15:56
 1/9 anonim válasza:
100%
Képzeld engem is sokan néznek tömegközlekedésen de nem zavar szerintem nyugodtan menj azzal a busszal.
2015. szept. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ülj hátrább.
2015. szept. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Nyugalom csak meg akar dugni
2015. szept. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne zavarjon, inkább örülj neki, ez azt jelenti, hogy szép vagy.:) Sokan csak örülnének, ha valaki nézné őket.
2015. szept. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy erzed. Sztem nyugodtan mehetsz azzal a busszal :)
2015. szept. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A buszsofőr a munkájával játszik, ha kikezd veled, úgyhogy szerintem nem fog tovább menni ennél. Ha ez téged zavar, akkor értelemszerűen menj másik busszal, ha csak attól félsz, hogy valamit csinálna veled, akkor szerintem fölösleges.
2015. szept. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
tényleg téged néz és nem pl egy társaságot tőled 30 centire ez egy jobb ötlet: ülj közvetlenül a sofőr mögé
2015. szept. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
szólj be a sofőrnek, hogy ne bámuljon!
2015. okt. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Most tényleg ez a bajod? :-D Melyik busz az, sok ilyen sofőrt ismerek. Ha nem annyira szimpatikus és kikezd veled, akkor visszautasítod
2015. okt. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!