Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért szól bele az anyám,...

Miért szól bele az anyám, hogy melyik busszal menjek reggel iskolába el?

Figyelt kérdés

Bár ráérek a 8:00-s busszal bemenni, mint minden kedd reggel, én inkább, mint más hétköznapi napokon, a korábbi busszal, a 6:10essel szeretnék bemenni. Nincs különösebb oka, egyszerűen csak nem szeretem a 8:00-s buszt, a 6:10es meg valamiért nagyon a szívemhez nőtt.

Csak az anyám ebbe nem nagyon akar beleegyezni, úgy gondolja sértő lenne az apámnak, mert a 8:00-s a központból indul és akkor ő visz oda be autóval. Bár nem tudom ezen mi lenne annyira sértő neki.

Miért nem mindegy az anyámnak, miért szól bele, hogy melyik busszal menjek, 18 évesen miért nem mehetek azzal amivel akarok?


2014. febr. 3. 22:02
 1/5 anonim válasza:
48%
Mert azt gondolhatják (szerintem) , h lassan kiszállsz a házból és szeretnénem még gyerekként kezelni mivel lassan külön fogsz költözni, munkát szerzel és akkor már nem vihetnek ide-oda. :)
2014. febr. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha ezt 3-asban megbeszélnétek? Te - anyukád és apukád.
2014. febr. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Legközelebb ha kérdezi, megmondod, h matek korrep van, vagy akármi, és ezért mész előbb a suliba. Ő örül, mer milyen rendes lánya van aki tanul, te örülsz h nem basztat, és mindenki boldog. Ilyen egyszerű.
2014. febr. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó, szerintem ha azt szeretné, hogy a szüleinek ne legyen bajuk a reggeli buszozással, nem lenne célszerű egy hazugsággal indítani az egészet...


Én is azt tanácsolom, hogy ülj le velük és beszéld meg, próbálj felhozni valami jó indokot, pl. hogy tanítás előtt átnézed az anyagot, ilyesmi.

2014. febr. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan menjél azzal, amelyikkel akarsz; most anyádnak teljesen mindegy, szerintem apádnak sem oszt, sem szoroz, nem lesz tőle se könnyebb, se nehezebb az élete; hogy másik busszal indulsz. Nagy vagy már, felkelsz korábban, azt' elmész. Nem iskola mellé jársz piálni vagy valami. Különben is, felnőtt ember vagy.

Amúgy látom, hogy régebbi a kérdés, de ezt még gondoltam, leírom.

2017. jún. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!