Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, az mennyire gáz ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, az mennyire gáz ha képes vagyok kb mindenen nevetni?

Figyelt kérdés
(és nem túlzok,vannak olyan viccek pl amik egyáltalán nem viccesek,még is nevetek rajta,vagy egyszerű szavakon is tudok röhögő görcsöt kapni)

2018. jún. 13. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ha nem olyan idiótás nevetés és hallja a fél utca akkor sztem annyira nem gáz
2018. jún. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Nekem ez bejön.
2018. jún. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
69%
Ha fiú vagy tuti jó haverok lennénk, ha lány vagy és nem idióta, rohadt hangos nevetésed van akkor pedig szerintem cuki. :D
2018. jún. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

imádnálak :) szeretem a vidám lányokat

20/f

2018. jún. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A nevetés sosem gáz :D elején tök jópofa lennél xd utána megmár megszoknám xd időm se lenne megutálni, vagy másnak, szerintem :)

És igen, a vidámság az jó :)

Más ha egy lány röhög minden szaron, vagy egy srác. A csaj aranyos, és vagy bolond xd :)

A srác meg egyszerűen csak idiótának,debilnek tűnik 😂😂😂😂

2018. jún. 14. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én is szinte mindenen nevetek. Tudom mit érzel 😁😁
2018. jún. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, szerintem elég sokat vagyunk ezzel ugyanígy:D Nekem még egy fiú sem mondta, hogy gáz lenne, ezért nem érzem magam kényelmetlenül:)
2018. jún. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!