Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért álmodok ilyeneket?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodok ilyeneket?

Figyelt kérdés
Az egyik lány osztálytársam eléggé tetszik belsőleg és külsőleg is. Tegnap egész nap rágondoltam ami normális szerintem. Viszont van egy másik lány akit nem ismerek, de testileg tetszik nekem. Miért van az, hogy arról a lányról álmodtam tegnap aki csak testileg tetszik?

2018. ápr. 11. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Az hogy kivel almodaz az mindegy mert a rudat alatti nem mindig azt jeleníti meg az álmodban ami a valóságban van. A tudatalatti valószínűleg csak azt érzést és a történteket akarta megtapasztaltatni veled hogy majd a valosagban könnyebben mennyen azzal a lánnyal aki tetszik neked.
2018. ápr. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
rossz kategória. menj inkább ezósokhoz álmot fejtetni.
2018. ápr. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!