Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit hallanátok szívese...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit hallanátok szívesen ha egy idegen fiú odamegy hozzátok?

Figyelt kérdés
Ismerkedes celjabol megy oda pl suliban a folyoson vagy ilyesmi. 16/f

2018. ápr. 1. 23:44
 1/6 anonim ***** válasza:

“Bocsi! Nem te voltál az a lány tegnap előtt a koncerten, aki mögöttem állt?”

*igaz történet alapján*

2018. ápr. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer eskü ezzel szedtem fel 2 lányt.

Buszon gondoltam vicces leszek és megkérdeztem a lányt:Szia,ne haragudj de megláttalak és úgy éreztem ide kell jönnöm,hogy megkérdezzem tőled..Te is ezen a buszon utazol?

2018. ápr. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A lány vette a lapot és vissza kérdezett,hogy Igen..Nem mondod,hogy te is? Majd jót beszéltünk és 3 hónapra rá összejöttünk de már azóta vége:)
2018. ápr. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én Road koncerten ismertem meg a barátom.

Tole azt hallottam: Szia! Meghívhatlak egy sörre?

Mivel ingyen italt nem szabad elutasitani igy ittam vele.. Azota is eggyutt vagyunk:)

2018. ápr. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Suliba: *Ha egyedül ül valahol) Szia ne haragúdj ide ülhetek. Ne haragúdj csak mindig látlak és ismerős vagy valahonnan...bla bla mondhatod neki, hogy felfigyeltél rá mert szép meg ilyeneket
2018. ápr. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Egyetérrek abban, hogy akkor menyj oda hozzá, ha egyedül van. És akkor egyszerűen köszönj neki, ha teljesen idegen, akkor mutatkozz be. Ha a csajnak tetszel akkor mindegy miről beszélsz, érdekelni fogja (magamból kiindulva), de észszerű valami közös témát feldobni (pl. Sport, hobbi, iskola ), azaz, ne kezdj el autókról beszélni, ha őt az autók abszolut nem érdeklik.

Esetleg ha már láttad valahol, valamilyen koncerten, szórakozóhelyen, stb. akkor ebből kifolyólag is tudsz beszélgetést kezdeményezni, de ugyebár ezt már előttem is leírták. 14/L

2018. ápr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!