Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belőletek milyen érzést vált...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belőletek milyen érzést vált ki, ha egy idegen szemkontaktust próbál teremteni veletek?

Figyelt kérdés

Mostanában sokat vonatozom,kb napi 4 órát.

Az az elfoglaltságom hogy idegen lányokkal próbálok flörtölni, de beszéd nélkül. Ehhez persze megpróbálok szemkontaktust teremteni. De általában amikor belenéznek a szemembe rögtön oldalra elnéznek,szerintem szégyenlősek :D Lányok ti mit gondolnátok egy ilyen fiúról mik a szándékai? Illetve belemennétek a játékba? 16/f



2017. okt. 23. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mennyire nyomi a srác. Meg, hogy egy pszichopatára hasonlít inkább, vagy egy srácra aki flörtölni szeretne.


Ha szimpatikus, tetszik, ha nem nem.


Gondolom te is így vagy vele, hogy jobban örülsz, ha egy szimpatikus lány megy oda hozzád, mintha egy igénytelen nyomi. :D

2017. okt. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha helyes a fiu, en belemennek. Sokszor előfordul velem ilyesmi, en bírom az ilyet :D
2017. okt. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én direkt nézem az embereket hogy mikor észreveszik hogy nézem őket akkor se hagyjam abba és beszarjanak ._. ez is egyfajta szemkontaktus teremtés, ha egy lány ugyanezt tenné velem akkor tudom hogy ő számomra egy ideális ember mert ugyanolyan gyökér.
2017. okt. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Aztan milyen utvonalon?😅

Reggel szokott lenni vonaton egy ilyen szemezgetos srac :D

2017. okt. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bevallom, engem egyszerűen idegesít. Minek élvezzem azt, hogy vadidegenek bámulnak? Persze nem azzal van a bajom, ha párszor összeakad a tekintetünk, hanem azzal, mikor valaki egy órán keresztül folyamatosan néz anélkül, hogy bármit is lépne. Ilyenkor sokkal inkább az az érzésem, hogy bosszantani akar.

Azt meg nem kell gondolni, hogy tuti szégyellős a csaj. Most mit kéne csinálnia egy összenézés után, talán néma farkasszem-párbajt vívnia? :D

2017. okt. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Németeknél vagyok,szóval szerintem nem én vagyok akit keresel :D
2017. okt. 24. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!