Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon a sok fantáziálás miatt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon a sok fantáziálás miatt nincs barátom?

Figyelt kérdés

18 éves elmúltam, még nem volt barátom. Nagyon szeretnék már kapcsolatot, de eddig még nem jött össze

Egy csomót fantáziálgatok a kiszemelt fiúról mindig...

már arra is gondoltam hogy talán emiatt nincs még barátom...


2018. márc. 31. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet nekem is emiatt nincs barátnőm :( 16/f
2018. márc. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%

Haha. 18 éves az nagyon fiatal.

Nem hiszem hogy a fantáziád miatt lenne, hacsak nem vmi morbid dolgokról fantáziálsz.

2018. márc. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak azért gondoltam erre mert eddig akik közeledtek felém, azokkal sose lett semmi, én pedig már beleéltem magam a dologba
2018. márc. 31. 22:54
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát én 23 éves vagyok és eddig sem volt még barátnőm. Rengeteget próbálkoztam régen, aztán a sok kudarc miatt már nem próbálkozom ismerkedni sem.

Szóval szerintem 18 évesen pár kudarc után fölösleges bepánikolnod. Mondjuk egy fiúnak szerintem nehezebb, de akkor is.

2018. márc. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt a gondom, hogy görcsösen akartam valakit az életembe, és mindig kitaláltam valami szituációt hogy "uu majd ha találkozunk akkor ez meg az fog történni" és persze semmi nem történt. Emiatt meg folyamatosan csak csalódtam. Magával a fantáziálással nincs baj, csak azzal, hogy ha rágörcsölsz. Próbálj meg egy kicsit lazítani, ha van is épp egy kiszemelt srác, ha nincs, akkor is gondolj úgy rá hogy "lesz ami lesz, fiatal vagyok és szép, úgyis jönni fog aminek jönnie kell"; ez a hozzáállás sokat segíthet.
2018. ápr. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mintha magamrol olvastam volna.Detto ez van es en is 18 vagyok:D
2018. ápr. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amiatt nincs mert fantáziálgatsz ahelyett hogy megismernéd milyen. Tenni is kell érte.


F

2021. jan. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!