Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol talalhatok alacsony...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol talalhatok alacsony elvarasu (foleg a kinezetet illetoen), konnyen 'felszedheto', alacsony onbecsulesu lanyokat?

Figyelt kérdés
Nem kihasznalni szeretnem oket, es nem is szexkapcsolatot szeretnek, csupan az ilyen lanyoknal lehet eselyem a kulsom miatt.
2018. márc. 30. 21:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nos... a kérdés igazából felesleges. Ha egy leány alacsony önbecslésű, az nem jelenti azt hogy máshogy kéne felszedni. Nem lesz előnyöd abból ha lenézik magukat, ugyan úgy vágynak egy magabiztos, jó kiállású srácra.


Amikor nulla önbizalmam volt még kiskölyökként, neten megtalált egy lány hogy tetszem neki és szimpatikus vagyok. Nos az egyik legszebb lány volt akit azóta is ismerek, nulla önbecsléssel, normális értékrenddel.


Egy jó személyiséggel ugyan úgy be lehet vágodni egy önbizalommal teli és egy önbizalomhiányos lánynál is. Megértem hogy azt nehezebb alakitani mint hogy az ember kigyúrja magát, vagy csökkenteni az elvárásokat, de jobban megéri.

2018. ápr. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
De hiaba van onbizalmam, ha ronda vagyok. Ezert lenne jo talalni egy alacsony elvarasokkal rendelkezo lanyt.
2018. ápr. 10. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!