Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol talalhatok alacsony...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol talalhatok alacsony elvarasu (foleg a kinezetet illetoen), konnyen 'felszedheto', alacsony onbecsulesu lanyokat?

Figyelt kérdés
Nem kihasznalni szeretnem oket, es nem is szexkapcsolatot szeretnek, csupan az ilyen lanyoknal lehet eselyem a kulsom miatt.
2018. márc. 30. 21:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

Ez így azért elég erős nem gondolod? Külön olyan lányokra hajtani akiknek éppen vmi bajuk van magukkal...


14L

2018. márc. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Durva olyan lanyt keresni, akinel lehet eselyem ugy is, hogy ronda vagyok? Szerintem nem.
2018. márc. 30. 21:46
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Külön arra utazni, hogy alacsony önbecsülése legyen? Anélkül, hogy tudnád, hogy miért és ezt ha nem is kihasználni de legalábbis felhasználni? Igen az.
2018. márc. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem kell mindenfelekeppen alacsony onbecsulesunek lennie. Csak naluk talan lenne eselyem. Ennyi. De nem ertem, hogy ez miert problema? Attol nem szerethetnem a lanyt, hogy alacsony az onbecsulese?
2018. márc. 30. 22:02
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Elég szomoru felfogásmódod van.Hány éves vagy?Amm a kinézeteden lehet javitani legalábbis a testeden ha arcodon nem is.Ammugy meg nem mindem lanynak a kinezet az első ;)
2018. márc. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nemsokara 20 leszek sajnos. Az arcom a legrosszabb reszem - es ahogy irtad is, azon nem tudok javitani. Eppen ezert keresnek egy olyan lanyt, akinek nem olyan fontos ez. Es gondolom nem a 'toppmodell, mindenki kedvence' lanyok kozott kell keresnem, ezert is tettem fel a kerdest.
2018. márc. 30. 22:25
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Ertem ember en meg messze vagyok a 20 tol de tudom ,hogy nem gykn kell partkeresni ,foleg nem igy.Van aki a személyiségre megy,persze fontos egy minimális szexuális vonualom is.
2018. márc. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy itt akarok part keresni?
2018. márc. 31. 00:27
 9/12 anonim válasza:
Szolnokon xd
2018. márc. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Nem gondolod, hogy eléggé feminista ellenes vagy? Miért keresed az alacsony önbecsülésű lányokat? Azok is szimplán elutasíthatnak.

Másként ahogy a szövegedből észrevettem eléggé szenvedsz a magabiztosság hiányától és van egyfajta komlexusod is. Ha ennyire leértékeled saját magad, akkor szerintem ne várd, hogy bárki járjon veled, mivel egy lány sem szereti a lelkileg összetört, instabil fiúkat, akiknek eléggé alacsony az önértékelésük. Ajánlok figyelmedbe pszihiátert!


15L. :)

2018. ápr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!