Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mit jelenthet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, akit 3 éve ismerek. Nagyon oda-vissza vagyok érte, s tudom, hogy ő is érez irántam valamit, mert burkoltan célozgatott rá.

Na szóval, az a lényeg, hogy a tegnap a barátnőmmel voltam, és nekem akarta lökni a haverja a pasit. Én háttal álltam, nem láttam, csak barátnőm mondta. Úgyhogy ez nagyon meglepett, s nem tudom, hogy azért van e, mert ő mondta, hogy lokjon neki, vagy.. vagy mert a haverja tudja, hogy bejövök neki, S lépni akart az ő helyébe is. Szerintetek??

Köszönöm a válaszokat előre is.


2018. márc. 28. 20:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
76%

Igazad van kérdező, és fölös is itt pár kommentünk, de komolyan tudatnunk kell veled, hogy bő 10-12 évvel vagytok ez alapján lemaradva a korotokról!

Ez szörnyű..és nagyon meglepő. Nagyon gyorsan kezdjetek felnőni, mert jelenleg a funkcionális analfabéta rátok igaz! És éhen fogtok dögleni a való életben...ha nincs apuci tárcája tovább.

Legnagyobb jóindulatból mondom. Lehet h nagy leszűrés ez, de az amit írtál, és ahogyan..tényleg 10 évet vagy te magad is lemaradva! Én szégyellem komolyan magamat, helyetted

2018. márc. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
8%
Az hagyján hogy éretlen viselkedés, manapság már ezen annyira nem lepődik meg az ember. Engem az érdekel hogy 21 évesen minek 2 éves pasi? A saját korosztályodban nincs senki vagy mi? Még jó hogy nem 50 éves kell. Tudod nem túl boldog dolog a sugardaddy-házasság.
2018. márc. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
*25 éves
2018. márc. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Drágáim, szerintem kajak nem ilyen választ kértem. És utolsó válaszoló: 4 év korkülönbség! Van, akik között 30-40 év van, de az lényegtelen.

A lényeg,hogy..nem kértem,hogy kioktassatok! Azt sem, hogy megmondjátok, hogy 10-12 éves szinten vagyunk. Csak gondoltam, hogy írok..én nem tehetek róla,hogy ő van ilyen szinten..

És ezzel engem jartok le, hát köszönöm.

Én próbáltam lépni,ezt senki sem veszi észre, hogy írtam egy válaszra, csak azt, hogy 12 éves korosztályban vagyunk benne. Ő haragszik, nem én. Köszönöm, tényleg ezeket az értelmes válaszokat. Csak megszerettem volna érteni,hogy miért csinálta. Ez szerintem nem gyerekes viselkedés.

2018. márc. 28. 22:11
 15/21 anonim válasza:

Felnott rovat. Semmit nem jelent.

Ennyi debil van itt??????

2018. márc. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Na figyeljetek. A második válaszolón kívül tényleg senki nem adott értelmes választ! Most komolyan? Ezért vagytok itt? Ha ezért, akkor ne ide írjatok, legalább!! Kösz
2018. márc. 28. 22:21
 17/21 anonim ***** válasza:
82%

Jézusom és még mindig nem esik le neki. A 6 éves unokahúgom jobban tiszteletben tartja más véleményét, kritikáját.

Most valóban átérzem sok 20-on éves haverom baját, akik inkább a 30 éves nőkre mennek, mert ..áh...

2018. márc. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
53%
Már ne is haragudj kérdező, de egy ilyen kérdésre mit vársz?
2018. márc. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Jó, hagyjuk! Hülyeség is volt ki tennem, mit is gondoltam én? Hogy értelmes emberek fognak válaszolni. Hát..kár volt!
2018. márc. 29. 07:15
 20/21 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Szerintem mindannyian boldogak vagyunk, hogy végre rájöttél mennyire kár volt hogy fölfaltad a kérdést!😊

Viszont abban még kételkedem, hogy megértetted azt, amit a többi válaszoló akart a tudtodra adni.

Másként meg a macskám is életképesebb nálad és a barátodnál! És szegény macska pedig már nincs az élők sorában!

2018. ápr. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!