Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mit jelenthet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, akit 3 éve ismerek. Nagyon oda-vissza vagyok érte, s tudom, hogy ő is érez irántam valamit, mert burkoltan célozgatott rá.

Na szóval, az a lényeg, hogy a tegnap a barátnőmmel voltam, és nekem akarta lökni a haverja a pasit. Én háttal álltam, nem láttam, csak barátnőm mondta. Úgyhogy ez nagyon meglepett, s nem tudom, hogy azért van e, mert ő mondta, hogy lokjon neki, vagy.. vagy mert a haverja tudja, hogy bejövök neki, S lépni akart az ő helyébe is. Szerintetek??

Köszönöm a válaszokat előre is.


2018. márc. 28. 20:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

FELNŐTT párkapcsolatok kategória.


Szerintem kategóriát tévesztettél, a tinikategória lejjebb található. Oda való ez a gyerekes éretlen játék.

2018. márc. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Számít? Ha odavagytok egymásért, lépjél valamerre, mert így sose lesz belőle semmi.
2018. márc. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

1válaszoló, nem az ilyen válaszokra számítottam, az ilyenekre rohadtul nem vagyok kíváncsi, kösz.

2válaszoló, lépnék én, nagyon is..de valamiért haragszik, próbáltam én lépni, de nem sikerült..nem tudom,hogy mi baja, nem árulja el. Nem szól, csak néz, mostmár a haverjait is beavatja a dolgokba..ennyi amit tudok. De köszönöm a gyors, és ÉRTELMES választ (igen első válaszoló, remélem látod).😊

2018. márc. 28. 20:51
 4/21 anonim válasza:
67%
Ez tényleg k..va gáz, ezen lamentálni. 1-esnek igaza van, ez éretlen tini kategória, ne haragudj.
2018. márc. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Figyelj, komolyan nem azért írtam ide, hogy ilyen formában írjátok le a véleményetek. Szerintem ez az anonim kérdezgetős oldal azért van, hogy tanácsokat kérjünk, stb. Én is azt kértem, nem pedig, hogy melyik kategóriába kellett volna írnom. Ha nincs normális, értelmes válasz, csak a kategóriába való belekötés, akkor szerintem ne is írjatok. Köszi,puszi.
2018. márc. 28. 21:03
 6/21 anonim ***** válasza:
85%

"Szerintetek ez mit jelenthet?"


Hány éves is vagy?

A tinik szoktak így viselkedni, ilyen gyerekesen, hogy véletlenül odalökdössük a másikat, felkeltve az érdeklődését a másiknak, meg hasonlók.

Hajhúzogatás nem volt még?

2018. márc. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
:)) Jajj, kedves Kérdező, szted miért küldünk a tini kategóriába??... Ne már, h nem érted?! :(
2018. márc. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Hány évesek vagyunk? Ő 25, én 21.

Igen, mert nekem már nagyon rég volt párkapcsolatom..

2018. márc. 28. 21:12
 9/21 anonim ***** válasza:
80%

21 és 25 évesen ilyen értelmi szinten tartotok, ahol a 12 évesek???

Ne haragudjatok, ugye ti kb 40 éves korotokig munkaképtelen lesztek?

2018. márc. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Már megbocsáss, de nem ilyen véleményt kértem!
2018. márc. 28. 21:38
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!