Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mennyire legyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire legyen “kigyurt” egy fiu hogy vonzo/vonzobb legyen?

Figyelt kérdés

És mi az ideális magasság?

16/f



2018. márc. 25. 12:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem fontos, hogy kigyúrt legyen. Nincs nálam ideális magasság, csak annyi, hogy ne legyen nálam alacsonyabb, es kész. Az igaz, hogy plusz pont, ha magasabb/sokkal magasabb, de nem lényeg.
2018. márc. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Annyira legyél csak izmos, hogy testileg arányos legyél. Ha például magas vagy akkor érdemes izmosabbnak lenned, de ha nagyon alacsony vagy akkor bugyután nézne ki, ha túl izmos lennél.

Az ideális magasság pedig szerintem kb 170cm-től kezdődik, tehát kb. az átlag magasságnál. De jól mondja az első, elég ha magasabb vagy a kiszemelt lánynál.

2018. márc. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem igaz! Legyél feleakkora mint a csaj
2018. márc. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%
Akik azt írták, hogy nem számít a kigyúrtság, azok hazudtak. Az átlagmagasságot jó, ha eléred, a legtöbb lánynak ma a 180 feletti pasasok jönnek be. Én nem gyúrok, nem is kellek senkinek. Úgyhogy jár naponta edzőterembe és rögtön lesz valakid.
2018. márc. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%
Ha kell mondanom ideálist, akkor 180-at mondanék, de ha kedves, okos, helyes, jóképű vagy, akkor 170 felett nem lehet probléma. 16 évesen nem baj, ha még vékony vagy, az úgy van rendjén. (Aki már 16 évesen is ilyen jó erőben lévő masszív alkat, az 36 évesen úgy fog kinézni, mint három rinocérosz.) A jövőben majd inkább vállasodni, erősödni próbálj, nem az számít, hogy milyen mélyek a barázdák a hason, ha egyszer egy kapanyél az egész ember.
2018. márc. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tudom de lányoknak szólt a kérdésed de fiúként válaszolva hidd el hogy a legtöbb lánynak nem jönnek be a kigyúrtabb srácok, ezt tapasztalatból mondom. Régebben nem volt jó alakom és pár év alatt valamelyest kigyúrtam magam most vagyok 182cm és 102kg nagyrészt izom azért... és még így se tudtam soha egy lányt se felszedni sőt a legtöbben azt mondták hogy a vékonyka srácok jönnek be nekik... 17/f
2018. márc. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nyilvan nem testepito izomzatra gondoltam hanem mondjuk nem llatszodnak a bordak, latszodik a mellizom meg ilyenek.
2018. márc. 25. 19:48
 8/11 anonim ***** válasza:

#5

Milyen három rinocérosz?

Csak a csontváz jó csak a csontváz...

Fúj.

2018. márc. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Számomra az izmosabb test nem maga a kinézetért teszik, hanem a mögötte álló munka és sok-sok kitartás miatt. Ha egy fiú komolyabban sportol (bármi is legyen az) úgymond nő a szememben. Csak, hogy a kérdésre ténylegesen is válaszoljak: nekem a kockahas tetszi, de a nagy, vastag váll, kar nem igazán
2018. márc. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#8 mutass olyan csajt aki ad magára és csak a csontváz csajokat szereti XD
2018. márc. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!