Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor most kigyúrt legyek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most kigyúrt legyek vagy adjak magamra? 16/f

Figyelt kérdés
3 hóvapja kezdtem el komdiba járni. És azon agyalok hogy vagy izmos és szekadt ruhában vagyok vagy divatosan öltözött és nem sportolt alak vagyok. 4 hónapja nem vettem már ruhát mert minden rámegy az edzésre. Sajna már csak 3..4 farmer van de 2 kiszakadt. Azt határoztam el hogy most egy évet így kibírom, szakadt ruhákban járok de legalább eszem normális kajákat és kigyúrt vagyok. Egy év után meg megpróbálok azt enni ami otthon van. Mi a helyes döntés?
2017. márc. 17. 21:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírás hibákért. De remélem értitek a lényeget
2017. márc. 17. 21:44
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért az gáz ha szakadt ruhákba jársz. Akkor kezdj el gyúrni ha lessz rá pénzed.
2017. márc. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy gyúrj, mellette kajálj félig szarul, és dolgozz valahol.
2017. márc. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem próbáld ki hogy othon edzesz. Tesóm se jár kondiba, mégis tök izmos, mert ő ilyen saját testsúlyos edzést csinál amihez semmi nem kell. Én is tuti ezt csinálnám ha nem lennék lusta...
2017. márc. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem a kondibérlet a sok hanem a kaja
2017. márc. 17. 22:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Vegyél bérletet, és egyél átlag kaját plusz csóró proteint pl.: power pro. Ebben a korban ennél több nem kell szerintem, úgy is magasan van a tesztó szint.
2017. márc. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!