Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt magamra vegyem? Tényleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt magamra vegyem? Tényleg ennyire vicces?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A múlt héten én és pár barátom ismerkedtünk egy parkba pár lánnyal és valahogy szóba kerültek a hobbik. Mindenki mondja a sajátjait.. Kondizik, focizik, box és hasonló sportok. Én pedig szabályosan ki lettem nevetve, mert én az olvasást, mint hobbit "űzöm". Tudom, hogy ennek nem kéne bajnak, esetleg gáznak lennie, de azért na... Én gondolom rosszul?


20f


2016. okt. 1. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Hat ha azt szereted mondjuk sportolni nem artana nem csak a csajok miatt
2016. okt. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
NEM! Csak tudod, manapság ritka az ilyen, de ne aggódj, a normális lányok az ilyen fiúkat szeretik, nem az ilyen üresfejű terminátorokat.
2016. okt. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok elhízva, de azért köszönöm az aggodalmat :)
2016. okt. 1. 19:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Kerüld az ilyen társaságot. Aki kinevet emiatt, az retardált.
2016. okt. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is imádok olvasni és mindenki meglepődik mikor mondom mert nem néznék ki belőlem :D de nagyon nem érdekel hogy kinek tetszik kinek nem,nem fogom abbhagyni mások miatt
2016. okt. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

BURN.

Ez annyira szánalmas, pont ezért tart ott a mai társadalom ahol. Nem könyvet vesznek a gyereknek hanem iphone-t...

Szerintem meg ritka és megbecsülendő ha egy srác olvas, aki nem, azzal csak eggyel kevesebb téma van beszélgetésnél. Nem is nagyon értem, hogy hogy nincs olyan téma ami ne érdekelné könyvként a fiúkat. Ne merészeld magadra venni, az a szomorú hogy ők ezen nevetnek! Légy büszke magadra. Így legalább hasonlóan értelmes lányokkal van esélyed ismerkedni.

2016. okt. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vicces, hogy szeretsz olvasni! Én is imádok olvasni és néha rám is furán néznek amikor ez kiderül:c Örülnék ha lenne egy normális srác az életemben aki szeret olvasni és értelmes dolgokról is lehetne vele beszélni, nem csak a mostani felkapott dolgokról.
2016. okt. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!